Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3napja késik a menstruációm....

3napja késik a menstruációm. Semmi előjel a mensinek. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Mindig óvszerrel védekezünk, nem is megy el bennem, már 3 napja késik. Történt olyan, hogy a nemiszervét hozzá dörzsölte az enyémhez óvszer nélkül és análoztunk is óvszer nélkül , de nem ment el egyszer sem bennem, ez alapján lehet szó a terhességről? Nagyon ideges vagyok. Mindig pontos a menstruációm!

21/L



2023. máj. 6. 07:52
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

20

Nagykorú vagy, tehát nem kötelező 21 évesen beszámolnod az ilyesmiről édesanyádnak.

2023. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

22

Ne haragudj de ennyi idősen nem kell ilyesmiről beszámolnod.

Ne mond el kész.

Dehogy kötelező, miért is mondanék el az anyámnak ilyesmit felnőtt létemre. Nekem lenne kellemetlen.

2023. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
80%
Nyugodj meg, nem lehet olyan könnyen teherbe esni azért mégsem , meg fog jönni :)
2023. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
33%
Nyugivan..Azért késik mert idegedkedsz.Ha védekeztek és el se ment benned akkor mire a kérdés?
2023. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
43%
A kérdező nincs 21 éves! Még 18 sem. Az anyjával való viszonya pedig BETEG
2023. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
72%

25

Szerintem meg ez mind kamu, sok kérdést rakott fel és mindegyikben mást mondd...

2023. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 Aluse válasza:

Szia!


Valószínűleg csináltál már tesztet, de ha mégsem, akkor leírom a tapasztalataimat :)

Nekem is szokott késni, általában hajszálpontosan megjön, nagy viharokkal (görcsökkel, mellfájdalommal és hormonális hisztikkel) jelzi, hogy jön. De három havonta kb. játszik velem a szervezetem és nem pár napot késik, hanem egy hetet. Ilyenkor én is parázok, de alaptalan. Ha rendesen védekeztetek, nem lehetsz terhes. Ami persze nem 100%-ék, a gumi is csak 99%-ban véd meg, de nem kell aggódnod.

Ilyenkor tényleg a legjobb, ha csinálsz egy tesztet, mert nem fogsz feleslegesen stresszelni miatta. Ilyenkor a legnagyobb ellenséged a stressz, ugyanis ördögi körbe kerülhetsz miatta. Stresszelsz, mert nem jön meg, de nem jön meg, mert stresszelsz. Próbálj meg megnyugodni, és csinálj egy tesztet. Jobban fogod érezni magad :)

2023. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

#27

Tűpontos.

2023. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet, május 7-én délután és május 8-án este. 10es érzékenységűt. Negatív lett. De még mindig nem jött meg. Sajnos 😭
2023. máj. 11. 07:29
 30/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, meg fog jönni, nyugi!

A ciklus nem lehet mindig pontos, ez az emberi szervezet, nem pedig svájci óra.

2023. máj. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!