Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció nélküli peteérés?

Menstruáció nélküli peteérés?

Figyelt kérdés
Jelenleg 4 hónapos a fiam, teljesen anyatejes baba. Napi 6-7szer eszik tehát gyakran szoptatok. Menstruációm ezért nincs és nem is volt szülés óta. A napokban eleg furán érzem magam, úgy mint mikor vele teherhes lettem. Hétfőn megyek nőgyógyászhoz, de nagyon félek hogy terhes vagyok. Se az anyagiakba nem férne bele még egy baba se nekem nem férne bele még egyet kihordani. Lehetek terhes? Ja igen a férjemmel a 6. Hét lejárta után rendesen belevágtunk a dolgokba napi egyszer van szex, ha nem is heti 5 alkalom minimum megvolt.
2023. máj. 6. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a kérdés mennyit szeretkeztek, hanem védekeztek e..

Igen lehetsz.

2023. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem védekeztetek, akkor nyilván lehetsz terhes. A peteérés pedig a menstruáció előtt van időrendben. Tehát, itt is nyilván, ha a szülés utáni első peteéréssel teherbeesel, akkor egyértelmű, hogy nem jön meg a menstruációd. Nem is értem, hogy merülnek fel ilyen kérdések valakiben, akinek már van gyereke. Az ember hajlamos azt hinni, hogy tudják, hogyan készül.
2023. máj. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Teeeeszt???? Tudod, amire rápisilsz, és megmutatja, hogy terhes vagy-e...


1. Ha felmerül a terhesség lehetősége, akkor nyilván nem alkalmaznak megbízható védekezést :/

2023. máj. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azalia fogamzásgátlót szedek minden este percre pontosan, még jó hogy védekezünk...

Azt mondta a dokim, hogy amíg gyakran szoptatok nem jön meg, nem feltétlen terhesség miatt, ezért merült fel a kérdés.

2023. máj. 6. 10:39
 5/9 A kérdező kommentje:
Tesztet még nem csináltam, a férjem este hozza.
2023. máj. 6. 10:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi szándékosan nem védekeztünk, isz szoptattam a babám, alig múlt 5 hónapos, amikor pozitív lett a tesztem. Nem jött meg előtte egyszer sem, havonta teszteltem alapvetően, de pont akkor kaphattam el teszttel, amikor meg kellett volna jönnie, mert nem volt még erős a tesztcsík, de pont olyan tüneteim voltak, mint a lányommal.
2023. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki nekem is az... Ennyit ért a fogamzásgátló. A továbbiakat még nem tudom.
2023. máj. 6. 21:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Ohh, sajnálom. :( Beszéljétek jól át a dolgokat. Még jó, hogy időben észrevetted.
2023. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a szoptatás mellett szedhető fogamzásgátló annyit ér, mint halottnak a csók.


Remélem sikerül átbeszélnetek. Kitartás és a legjobbakat kívánom.


Én meg halkan irigykedek, mert nálunk a fogamzásgátló a gyerkőc....igazán remekül működik xD Nem is tudom mások hogy hoznak össze 2-3gyereket kis korkülönbséggel, örülünk, ha havi egyszer véletlen jut nekünk 5 perc xD

2023. máj. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!