Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges menstruáció nélküli...

Lehetséges menstruáció nélküli peteérés?

Figyelt kérdés
Nincs szabályos ciklusom PCOS miatt. Ami azt jelenti hogy hiába a kezelés nem menstruálok. Ennek ellenére lehet egy véletlen peteérés és eshetek teherbe?
2015. aug. 12. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, hogy így is teherbeesel. Nekem sem ezzel volt bajom, hanem azzal, hogy nem maradt meg, sajnos. Amíg nem normalizáltam az inzulinszintet, tesztoszteront, pajzsmirigyhormont, addig már nem is próbálkoztunk, a kimagasló vetélési kockázat miatt.
2015. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A menstruacio altalaban a peteeres es ovulacio utan jon meg, amikro a sargatest a pete helyen elkezd elsorvadni, nem termel hormont es ledobodik miatta a mehnyalkahartya.


Van erett pete nelkuli ciklus is, mert a cisztak helyen nem tud kialakulni sargatest, csak ha az ki is pukkan. Vagy van benne erett petesejt meg, vagy mar nincs semmi es akkor is megjon a menszesz, de akkor mar valami beindult.


Nekem evente 2-4 menszeszem volt es cikluskovettem homerozessel, ovuteszttel, elcsptem az evi 2-3 ovulaciot ezzel es ebbol ket gyerekunk van. Harmadikat is szeretnek.


A D vitamin sokat segit szerintem.

2015. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!