Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A görbémről mi a véleményetek?...

A görbémről mi a véleményetek? Ilyen még sohasem volt. Általában 37-36,9 között mozgott a hőm.

Figyelt kérdés
[link] Png
2010. okt. 10. 10:20
 1/5 A kérdező kommentje:
2010. okt. 10. 10:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a 14-15 nap között volt az ovulációd, együttlét jókor, tehát van esély babára.

3-4 napig még biztosan nem tesztelnék.

Ha fennáll a terhesség akkor 36,7-és fél alá nem mehet a hőd, (maximum egyszer és akkor is csak picivel.)

Szurkolok!

2010. okt. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, ami aggaszt, hogy eddig nem volt ilyen kilengése a görbének ovu után, egyenletesen 36,9 és 37 körül. Most pedoi, igen. Illetve, az, hogy lement 37 alá. Ez már a menzi jele?
2010. okt. 10. 10:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy mekkora a "kilengés" ovulációkor, az gyakorlatilag mindegy, ez nem jelent semmit. Az már biztos, hogy szépen megvolt ebben a ciklusban, azért írtam a 36,7 és feles határt, mert oda kellett volna a vízszintes vonalat húzni. Ha drasztikusan alámegy a hőd annak, akkor valószínűbb a menstruáció, de ha a fölött marad tartósan (akár csak éppen hogy), akkor lehetséges a baba.

Sajnos ezt előre "megjósolni" nem lehet. Várni kell, és megmondja az idő...

Tudom, hogy ilyenkor csigalassúsággal telnek a napok, de nincs mit tenni... Próbáld mással elfoglalni magad, úgy talán "gyorsabban telik".

Legjobbakat!

első

2010. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. okt. 10. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!