Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés lehetett?

Beágyazódási vérzés lehetett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nekem ma kéne megjönnie a mensimnek, sose volt pontos, általában késni szokott, általában több mint 30 naposok a ciklusok, orvos azt mondta nem gond.

Szeretnénk kisbabát párommal de előző vasárnap (25.nap) ilyen barnás pecsételős vérzés jelentkezett és 8 napon keresztül tartott. Nem volt erős, de vékony betétet muszáj volt használnom. Se mell feszülés, se hányinger. Kicsit szédülékenyebb vagyok, de ez nálam annyira nem meglepő sajnos az utóbbi időben.

Ma reggel egy halvány csík jelentkezett a teszten és nagyon megörültem, de azért félek is beleélni magam. A később végzett teszt már negatív lett.

Tudom ilyenkor várni kell pár napot mert lehet csak nagyon korán néztem, de iszonyú izgatott vagyok, úgyhogy a velemenyeteket szeretném kérni, normális ilyen hosszú beágyazódási vérzés, vagy ne éljem bele magam? :D


Köszi előre is,

25L


2023. máj. 9. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beágyazódási vérzés nem 8 napig tart, az csak pár csepp.
2023. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kb 2 csepp vér volt.

8 nap az iszonyú sok

De ettől független pozitív a teszted... (ha pozitív valóban)

2023. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beágyazódási az csak pár csepp és barna, ahhoz nem kell betét.
2023. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos én is sokallom a 8 napot, a mai tesztet is csak kíváncsiságból csináltam, mert egy pár napig meg biztos nem jön meg, mert nem érzem a tüneteit. Holnap megismétlem a tesztet aztán kiderül majd, de akkor fogalmam sincs mi történik odabent. Egyébként felhívtam az orvost a harmadik napon, elmondtam mi a helyzet és azt mondta szerinte nem igényel ez vizsgálatot.

Akkor pár nap múlva kiderül majd :)


Köszönöm a válaszokat!

2023. máj. 9. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem az eddigi összes terhességem (4) a ciklus kb. 16-17-18. napja körül jött össze elsőre úgy, hogy nem is gondolkodtam, mikor lenne úgymond ideális.
2023. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Ha esetleg érdekel valakit ennek a sztorinak a vége, miután a 8 napos pecsételés elmúlt csináltam egy tesztet. Két napig reggeli vizeletből halvány pozitív volt, majd eltűnt az a második csík teljesen.

Nem tudom mond e valakinek valamit majd a sztori, de ha esetleg később megtalálják a kérdést, ez a sztori így végződött sajnos.

2023. máj. 15. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, összejön úgyis, csak lazán :)
2023. máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!