Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem X epil terhesség...

Takiska kérdése:

Ma teszteltem X epil terhességi teszttel , hamar csináltam volna meg a tesztet? Többi lent

Figyelt kérdés
14 napja voltam együtt párommal,nem védekeztünk de nem ment belém , 17.én kellene megjönnie de mindig hamarabb jött több nappal volt hogy 10nappal is , és 3-4napja fáj a hasam ,derekam, mellem ma kezdett el fájni, és teszteltem is de ma délután az x-epil gyorsteszttel az első csík nagyon hamar látszott , de negatív lett, hamar teszteltem volna ,kimutatná ez a teszt?

2023. máj. 10. 19:17
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam hogy nagyon parázok a terhességtől , már párszor “beképzeltem” ,gyomorgörcsöm lessz ha rá gondolok és néha meg is szédülök

Már napok óta szagoktól undorodom

2023. máj. 10. 19:30
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Érzékenyebb tesztel kellett volna, facellével, vagy predictor earlyval
2023. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Aluse válasza:
23%

Szia! Én a helyedben kivárnám a 17-ét, hiszen hivatalosan aznap kell megjönnie és az lenne a legelső napja a menzesznek. Akkor lehet leghamarabb kimutatni a vizeletből. Előtte pedig előfordulhat a hamis pozitív jelenség.

A derék és hátfájás, mellérzékenységre annyit tudok mondani, hogy kb. egy héttel a menzeszed előtt van az ovuláció. És bizonyos nőknél ez is fájdalommal jár. Főképp onnan lehet felismerni, hogy nem úgy görcsölsz, mintha meg akarna jönni, hanem mintha az egyik petefészked fájna az egyik oldalon. Ez valós, ilyenkor lökődik ki a petesejt. Tapasztalatból mondom ezt a dolgot, nekem is mindig fáj. Görcsoldó, No Spa segíthet egy kicsit rajta.

Ha teszteltél és negatív, ne görcsölj rá. Én is a legolcsóbb X-epilt használom, amikor késik és biztosra akarok menni, hogy nem vagyok terhes, ez ilyen. Pár percet várni is kell, mire a teszt a tényleges állást mutatja.

2023. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelj akkor, ha már késik. Addig felesleges paráztatnod magad. Mellfájdalom nekem például mensi előtt is van.

Ha nem ment el benned akkor nem valószínű, hogy terhes vagy.

2023. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Az ovu kb 2 héttel van mensi előtt.
2023. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nekem még csak párszor jött meg pontosan a mensim ,27éves vagyok

Legutóbbi is 7nappal korábban jött,de ciklusom sem rendszeres hogyha tüneteket észlelek ilyen hamar akkor ki is kellene mutatnia a tesznek is igaz? Habár 15.30kor csináltam

2023. máj. 10. 19:42
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, de 27 évesen kicsit tájékozottabbnak kellene lenni, meg orvost felkeresni, hiszen nem csak baba miatt fontos a normálisan működő ciklus... azért 10 napos eltérések igen csak nem tartoznak a normálisba.


Ha neked szinte mindig hamarabb jön meg (nem is tudom mihez képest jön meg hamarabb) akkor nem hamarabb jön, hanem csak annyi a ciklusod.


14 nappal aktus után a 25-ös érzékenységű teszt eredménye, még nem 100%, ha 10-es érzékenységűt használsz, annak már lehet biztosra venni az eredményét.


Aktus után 19 nappal lesz a tesztnek 100%-os eredménye. A spermium akár 5 napig is elél és 14 nappal ovu után pozi lesz minden teszt terhesség esetén. Ha nem akkor volt ovud amikor együtt voltatok, akkor még lehetett korai a teszt is.


Ha rendszertelen a ciklusod, akkor az utolsó fél év, tehát hat ciklusod leghosszabb ciklusát kell figyelembe venni, és akkor nem lősz mellé, mondjuk 34 nap volt a leghosszabb ciklusod, akkor a 35. napon biztos a teszt eredménye.


Sok mindent nem írtál le a ciklusodról, így nehéz bármit is mondani, hogy egyáltalán van e esély a terhességre.


A tüneteid pedig pms tünetek, ugyan úgy jelezhetik a közelgő mensit, mint egy terhességet.


Ennyire ne parázz rá, mert sokaknak azért sem jön meg, mert félnek :) Mi nők szörnyűek vagyunk.. még az időjárás is keresztbe tud tenni a ciklusnak. Már csak gondolj arra, ha nőkkel dolgozol együtt, a ciklus is hellyel közzel összhangba kerül.. én ezt már többször is tapasztaltam, baromi fura, de igaz.


Szóval csak nyugalom, pár nap múlva ismételj még egyszer, de nagy az esély arra, hogy nem vagy terhes :)

2023. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

22volt a legrövidebb ciklusom az elmúlt hónapokban és 28 a leghosszabb

Próbálok nem parázni , de iszonyat félek a terhességtől valamiért 😞

2023. máj. 10. 20:05
 9/27 anonim ***** válasza:
Tyűűű 22 napos ciklus már erősen hormongondra utal, az már nem is számít ciklusnak orvosilag :S Én nem a terhesség miatt aggódnék... Azért nézesd meg magad majd egy orvossal, mert 22 nap, az nagyon nem jó.
2023. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Voltam már nődokinál többször is ,magánnál is , de ha rendben van a rákszűrés massal nem is foglalkoznak, pedig van olyan hogy nem bírok kikelni az ágyból amikor megjön annyira fáj a hasam😞
2023. máj. 10. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!