Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli vizeletből teszteltem...

Reggeli vizeletből teszteltem teszt csíkkal, összesen 2db tesztet csináltam, azonnal ki jött a 2 csík mind kettőn, majd 10 percen belül eltűnt a 2. csík. Nem várt előtt 1héttel. Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2016. szept. 27. 17:49
 1/8 eszter_summer válasza:
62%
Gratulálok! A pozitív az pozitív. A teszt írja hogy 5-10 perc után már hamis eredményt mutathat. Ha még megvan olvasd el a használati utasítást. :)
2016. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,nagyon boldog vagyok :)))) Csodás estét és minden jót kívánok! :))))))
2016. szept. 27. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem várt előtt 1 héttel vagy és ebben a ciklusban a fogant akkor kizárt h pozitívat mutasson,még akkor sem ha sikeres a hónap.

A 2.csík meg nem szokott eltűnni.

Azt tudom elképzelni hogy ahogy szívta fel a vizeletet Megjelent a csík helye és el is tűnt.


1hét múlva tesztelj újra és ird meg az eredményt,kíváncsi vagyok 😁


Képed nincs?

2016. szept. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel negatívat teszteltem, nem értem miért volt pozitív a másik 2 teszt...
2016. szept. 28. 12:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem peteérést jelzett inkább.
2016. szept. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Vagy hibásak voltak a tesztek
2016. szept. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oka volt hogy teszteltem, nekem is hihetetlen volt, de előjelei voltak nem is kevés... Olyan dolgok amiket eddig soha nem éreztem életem során...Vettem tesztet , azt gondoltam itt már van valami mert tényleg úgy tűnt,és mind két teszten azonnal megjelent a 2 csík,oké legyen az egyik teszt hibás, de mindkettő? És miért szédülök,miért van sűrű vizelési ingerem és miért volt keserű a tonhalas tészta (ami az egyik kedvencem ételem volt) azóta nem bírnám megenni....másnak a családból nem volt rossz ízű csak nekem,és nem egy alkalommal.A héten 2x éreztem rossznak azt az ételt,de csak azt,keserűnek.Feszül a mellem is...Az ilyen dolgokat be mesélhetni magának az ember? Mert nem szeretnék minden áron gyereket még, 22 éves vagyok, van időm... De ilyen még nem fordult velem elő,tényleg nem értem.
2016. szept. 28. 15:20
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Be lehet mesélni.Nálam Előfordult h egy hétig hánytam is minden reggel és nem voltam terhes,beteg sem voltam,orvoshoz is elmentem.Mondogattam magamban h nem is akarok annyira babát...közben meg majd' megőrültem érte.
2016. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!