Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az x-epil teszt túl halvány...

Ez az x-epil teszt túl halvány 14 dpo-n?

Figyelt kérdés

13 dpo-n nagyon szép lett a predictor, gondoltam, ma megpróbálok egy kevésbé szenzitív tesztet. Nekem hagyon halványnak tűnik.


Képek:

[link]

[link]


Sajnos márciusban volt egy korai vetélésem, ezért aggódom.


Köszönöm!



2023. máj. 13. 07:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem összehasonlíthatóak ezek a tesztek. Ez alapján nem aggódnék.
2023. máj. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. máj. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így tökéletes. Ne tesztelj többet, mert árt az idegeskedés, stressz.
2023. máj. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az x-epil teszten van, akinek sose lesz olyan erős a tesztcsík, mint a kontroll, ne aggódj ezen.

Ugyanez volt nekem, 8. heti missed ab után végigrettegtem az első trimesztert, az x-epillel pedig pont csak azt értem el, hogy még idegesebb lettem :)

Én mindenkit lebeszélnék erről a tesztről, ha tud venni másmilyet. Ha a kezdetektől ezen követi valaki az erősödést, arra lehet, hogy jó, de ha csak megnyugtatásul csinálná valaki szúrópróba szerűen, hogy "most már biztos ez is szép erős lesz", az nemigen szokott bejönni.

2023. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek!!
2023. máj. 13. 10:13
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az a személyes tapasztalatom, hogy predictor 16.dpon erősebb volt a teszt csík mint a kontroll, ellenben az x-epil késés után 3 héttel lett csak egyforma erős. Egy kalap 💩 az a teszt. Én is többet csináltam belőle, hogy lássam mennyire erősödik és ahogy az előttem lévők írják, annyit értem el vele, hogy rommá idegesítettem magam. Meg keresem neked az én tesztjeimet és felrakom.
2023. máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

14.dpo

[link]

2023. máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

És itt vannak a tesztcsíkok.

[link]

Az utolsó több mint 1 hetes késés után lett ilyen. Azt hittem hülyét kapok. Úgyhogy ezen ne pörögj, nem lesz semmi baj :)

2023. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat, nagyon sokat segített!! Nem veszek több x-epilt, az biztos:)
2023. máj. 13. 13:09
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Miért lenne egy teszt attól szar, hogy nem annyira érzékeny mint egy másik? Illetve hogy nem arra használjátok amire való, szintén nem a teszt hibája. 2 egyértelmű csík=terhesség. Ennyi. Nem kell hogy erős legyen. Ha nem halványul többszöri teszteléssel, netán erősödik, még akkor is lehet missed ab mire az ember eljut az orvoshoz. Lehet izgulni meg aggódni, természetes ha az embernek van előzménye, de ez a tesztelgetés és a csíkok erősségén való görcsölés nem segít. És nem hordoz információt magában a terhesség életképességére vonatkozóan. Ha úgy érzed, hogy mindenáron tesztelgetni akarsz az orvosig, akkor egyfajta tesztet használj. Nekem is volt vetélésem, paráztam is utána, de örülök, hogy visszarángattam magam a valóságba az őrület előtt. Teljesen jól néz ki az x-epil teszted.
2023. máj. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!