Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna megjönnie. A...

Ma kellett volna megjönnie. A kávé szagát nehezen viselem, mellbimbóm érzékeny, mellem feszül, szúrkál a hasam. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A párommal a "megfelelő" időben voltunk együtt.

a kávé szagát nehezen viselem egy hete.de csak mikor fő.inni tudom.a mellbimbóm érzékeny, a mellem is feszül kicsit. kb 1 hete pár napíg tartó szúrást éreztem a hasamban, ami olyan volt mint peteéréskor. más tünetem nincs.már kétségbe vagyok esve, mert sok próba és remény után se sikerült még. félek hogy ezek mensis jelek csak. szerintetek?


2008. jan. 5. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem több ez mensis tünetnél. Vegyél holnap 2 tesztet. Az egyiket csináld meg napközben (úgy se bírod kivárni a másnapot ;) ), a másikat pedig holnapután reggel, az első vizeletből. A második tesztnek már mindenképp pozitívnak kellene lennie, legalábbis halvány csíkkal. Sok sikert! Aztán beszámolni ám az eredményről!!!
2008. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Holnap reggel az első vizeletből csináj ey tesztet. Ha pl negatív, ne keseredj el, 2 nap múlva csinálj majd egy másikat is! Sok sikert! :-))
2008. jan. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle képpen tesztet kell csinálnod, szerintem terhes vagy. Én is ugyanígy voltam, a hasi szurkálás egy hétig volt, majd elmúlott, az a beágyazódás.
2008. jan. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!