Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a mai lh tesztem pozitív,...

Ha a mai lh tesztem pozitív, a holnap esti együttlétből lehet valami vagy ez a hónap bukó?

Figyelt kérdés

Ma semmiképp sem tudunk együtt lenni.

Valaki légyszi vilagosítson fel, hogy hogy van ez a teszt után 36 óra meg ilyenek.

Már van egy 2 éves fiam de nála nem teszteltem, most viszont nem szeretnék visszamenni dolgozni a második baba előtt úgyhogy gondoltam növelem az esélyeket hogy gyorsan összejöjjön a terhesség ☺️

Persze tudom hogy 20% esély van akkor is, ha minden klappol, csak az érdekel hogy a pozitív teszt előtt, napján vagy másnapján milyenek az esélyek.

Nyilván ha minden nap együtt vagyunk,de a férjem holnap este jön haza kiküldetésből, úgyhogy ma tuti nem leszünk együtt.

Ha ez számít, a tegnapi tesztem nagyon nagyon halvány volt.

Van itt olyan, akinek így sikerült?


2023. máj. 16. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem kb 12 óra múlva szabadul a + lh után, de 12-24 órán át megtermékenyíthető.

Mondjuk nekem csak + lh előttiből sikerült

2023. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legyetek együtt hátha. Én mondjuk azzal a nappal már nem szoktam számolni, mert rizikós. Nagy átlagban pozi lh teszt utáni hajnalban reped és 12-16 órát lehet megtermékenyíteni. Ez az átlag, de én mindig inkább ezt veszem alapul, tehát az esti már késő lehet. De ugye javasolják még azt a napot is, mert van akinek később szabadul ki csúcs után meg tovább életképes. Szóval egy próbát mindenképp megér, de nekem is csak korábbiból sikerült.

Ha voltatok együtt 1-2 nappal hamarabb, azokból meg pont jó lehet.

Sok sikert!

2023. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csináltam egy tesztet délben. Még pozitív volt. Majd 5, 6 körül is megnézek egyet...


Sajnos nem voltunk együtt mostanában, majd ma este tudunk.

Meglátjuk.

Az első nekünk is úgy jött össze, hogy 3 napig minden nap együtt voltunk és a 3. Napon volt a peteérés naptár szerint, meg a testi tünetek alapján is. Meglátjuk.

2023. máj. 17. 14:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ma este tudtok az tökéletes. De korábban azt írtad a párod csak holnap este ér haza. Bocsi í]y most kicsit érthetetlen.
2023. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tegnap írtam hogy holnap, azaz ma 😊

Amúgy a 6 órás teszt is pozitív, vagy nagyon erős, úgyhogy most már nem tudom, mi van. Majd a holnapi megmutatja, ha még az is pozitív lesz, más típusú teszt után nézek.

(Szóval 24 óra alatt 3 teszt +)

2023. máj. 17. 18:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínű kevésbé érzékeny kell neked. Nekem a 25-ös soha nem lett pozi a 15-ös meg 5 napig (tehát nem tudtam melyik a valós) a 20-as szépen mutatta. Akkor így talán ma lesz is esélyetek. Bocsi korábban a dátumot nem néztem.
2023. máj. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez is 20as.

Majd később jelzek, sikerült -e, hátha valakinek hasznos lesz a későbbiekben. 🤞

2023. máj. 17. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!