Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet annak az oka, hogy...

Mi lehet annak az oka, hogy az ovulációs tesztem (LH teszt) menstruáció előtt 3-4-5 (eléggé kiszámíthatatlan) nappal erős pozitív a reggeli vizeletből? A legutolsó együttlétünk, melyből baba is lehetne csak 11 napja volt. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
ovulációs tesztet nem szabad a reggeli első vizeletből csinálni - kivéve ha jóstesztelésre használod!
2011. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

amúgy meg a pozitív ovulációs teszt az ovuláció létrejöttét jelzi - azaz ha pozitív a teszt az ovuláció 24-36 órán belül fog megtörténni és nem azon a napon, amikor pozitív lett a teszt!


első voltam

2011. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, jóstesztként érdekel az eredmény:)
2011. márc. 17. 20:24
 4/11 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék.Hétfőre nem vártam és nem is jött, úgy emlékeztem, hogy van még 1 tesztem, de sajnos ovuteszt volt, de kíváncsiságból megcsináltam este, és teljesen pozitív lett. Azóta sem jött meg, de csak holnap tudok tesztet venni.

Remélem a Te teszted is meg az enyém is 2 csíkos lesz.

2011. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor hajrá két csíkos teszt!!! Más oka nem lehet :)
2011. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is holnap tesztelek újra! Szerintem te már bizakodhatsz!!
2011. márc. 17. 20:48
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nálam ez terhességet jelentett. Nekem is nagyon erős pozitív volt az ovu.teszt.a mensi előtti napon. Másnap én is vettem terhes tesztet és azon is szépen látszódott már.

Drukkolok nektek!

11 hónapos kisfiú anyukája

2011. márc. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A tegnapi 20:37-es vagyok! Hát csajok! Most csináltam a tesztet, és tényleg baba! Erősebb a teszt csík mint a kontroll. Most felváltva sírok, és nevetek, és igyekszem magamhoz térni. 19 hónapja, vártuk a csodát, és most alig akarom elhinni.
2011. márc. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulálok!!!! Én ma csináltam egy második ovu tesztet, és az is erős pozitív, még kb. 2 napom van a menstruációig, de a terhességi teszt még negatív. Kíváncsi vagyok, hogyan alakul! :) köszönöm a biztatást!
2011. márc. 18. 11:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! köszönöm! Te is jó úton haladsz! Nagyon drukkolok! Szép napot!
2011. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!