Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LH teszt mutathat extra korai...

LH teszt mutathat extra korai terhességet amit egy HCG teszt még nem mutat?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen és hasonlò kérdések vannak feltéve itt az oldalon de nem találtam kielégítő választ az én példámra .

Lehet sokan támadnak hogy LH csak ovut mutat hisz arra találták ki...jelzem tudom de van egy keresztreakciòs dolog is ami adhat esélyt a másik oldalra hogy netán babát is jelezhet . Szòval kb 4 napja kellett volna ovumnak lennie ( vagy is az utolsó nap) akkor igaz nem teszteltem de az lett volna félidő most később kíváncsiságból csináltam a reggeli első tesztek mind full pozitìvak még a délutáni halvány ami már negatìvnak is mondhatò. Azt olvastam és úgy lenne szabályos ha késő délután lőném el a tesztet de elsőt reggel csináltam ami majd leugrott olyan erős majd kíváncsiságból du egy másikat ami halvány majd másnap reggel biztos ami biztos csináltam még ami megint csak full pozi. Nem értem...hisz elvileg este 6-7òra lenne az ideális mérésre legalább is ezt olvastam de azt is ha reggeli elsőből akkor jòstesztnek is használható bár nem vagyok hìve ennek de rámtört a kìváncsiság.

Volt már aki hasonlò cipőben járt? ennyivel menses előtt jelezheti ?


Csatolom a teszteket


[link]


Alsò 2 reggeli még a felső du-i



2023. máj. 18. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát hiába, ezek a tesztek arra jók, hogy agyaln addig, amíg kiderül, megjön-e.

Szerintem ilyen korán még semmit nem jelent, hiszen épp a beágyazódásközepén vagy, ha sikerült is a hónap, így hcg még nem termelődik. Ha termelődne már, a teszt is kimutatná. az lh valóban hasonló szerkezetű, ezért reagálhat hcg-re is a tesztje, de nem 4 nappal ovu után.

2023. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam. Nekem a hcg teszt hamarabb pozitív lett, mint az lh teszt.
2023. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A megoldás szerintem az,hogy nem akkor volt ovud amikor "kellett volna",vagyis csúszott,így most ovulalsz.Ezért pozitív az ovulációs teszt 🤷
2023. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind a három választ 🙂 Előfordulhat hogy később volt ovu azaz mostanra tevődött át . Csak elkezdtem kutatni ennek okán hogy mi válthatja ki vagy lehet 2x ovu ( tudom utòlag rájöttem ez hülyeség 😅) csak tünetét nem éreztem mármint ovunak mert szoktam pl hasfájdogálás avagy hangulatomon is észreveszem de ahogy észrevettem hogy nem vettem észre semmit ( jòl fogalmaztam😀)

Ìgy jött hogy tesztelek amit egyébként szoktam ovu tesztelni csak most feledésbe ment a tünetek hiánya miatt. Szòval a lényeg hogy belemerültem ezzel kapcsolatban az olvasgatásba ìgy gondoltam megkérdezem mások véleményét vagy tapasztalatát hátha átélt valaki hasonlòt .

2023. máj. 18. 20:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja és abszolult nem beleélés gyanánt ìrtam a kérdésem csak hogy elviekben ahogy ìrtam is este 6-7 kell hogy legyen a csúcs nekem viszont reggel van estére szinte semmi . Aztán szembe jött velem hogy reggeli elsőböl ha full pozi tehát vagy egy erősségű a kontrollal avagy erősebb akkor az lehet terhesség előrejelzése.De lehet csak ritka esetek egyike vagyok 😁
2023. máj. 18. 20:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Én jós tesztként csináltam lh tesztet, és amikor azon volt egy közép erős 2.csík akkor a hcg teszten is derengett már valami.
2023. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát most lehet fejjel szaladok a falnak de rendeltem egy 10 - és erősségű tesztet ...Nos anno nekem volt egy terhességem akkor is volt egy megérzés hogy addig nézegettem a teszteket még vettem egyet akkor is neten bár igaz aztán az méhen kívüli volt 😏. Még mindig nem élem bele magam de még ma is pozitìv a tesztem pedig már igen csak "kifutòban" vagyok.Nem tudom már azt is feltételezem hogy hibás tesztbe futottam vagy tényleg nagyon kivételes esetnek számìtok 🤔 Az is előfordulhat hogy tényleg lehet valami mert anno a méhen kìvülinél is jòval a mensi előtt jött a megérzés hogy valami van.Nem tudom de tökre mást csinálok mint amit a gondolataim diktálnak 😀
2023. máj. 19. 14:31
 8/10 anonim ***** válasza:
De ha 4 napja lett volna ovud, akkor se mutathana semmit semmilyen teszt,mert ha minden rendben ment sem ért még el a méhedig sem,nemhogy beágyazódott volna.Hidd el,somán később volt ovuláció.
2023. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsò!


Igen tudom nem is szeretnék feleslegesen tenni ilyen korán semmit . Azt se tudom minek vettem a tesztet . De annyit olvasgattam erről már lassan elhiszem de minden esetre érdekes ahhoz képest mint lennie kéne..

2023. máj. 19. 18:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett végül kérdező?
2023. júl. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!