Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek pozitív a teszt...

Szerintetek pozitív a teszt vagy inkább szellemcsíkos?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap reggel teszteltem x-epiles teszttel és látszik rajta egy halvány csík, viszont ma reggel újra teszteltem Predictorral és negatív lett.

2023. máj. 19. 05:48
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Az x epil mostanába halvány csíkos.

Ha a predi negatív akkor nem vagy terhes!!!!

2023. máj. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
A predictor a legszarabb teszt... mikor terhes voltam, ez volt az utolsó, amin látni lehetett a 2 csíkot, nem vadászni rá
2023. máj. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Engem a predi sosem csapott be, és mensi előtt 6 nappal + volt mikor tethes voltam
2023. máj. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
A 2-es a fehér holló esete. Általános vélemény alapján a Predictor a legjobb teszt, az x-epil meg tényleg mostanában folyton halvány csíkos. Hol tartasz a ciklusban? Ez alapján vagy nem vagy terhes vagy korán teszteltél.
2023. máj. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A predictorban meg lehet bízni. De lehet tényleg csak korai még, nem írtad hol tartasz a ciklusodban.
2023. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Xepil mostanában mindenkinek szellemcsíkos, naponta van kérdés róla. Predictor megbízható
2023. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg mutatod?
2023. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Vegyetek normális teszteket, pl. Clearblue.

Ez a legidegesítőbb, amikor 20 dioptriával kell nézni egy tesztet, meg beképzelni ezt-azt.

2023. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Igaza van a 8-asnak. Predictor, Clearblue nem az olcsó kategória, viszont a menstruáció előtt tesztelők inkább azzal próbálkozzanak. Ha késik már, akkor kimutatja bármilyen papírcsík is úgy, hogy nem kell nagyítóval keresni.
2023. máj. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!