Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt 8 nappal...

Menstruáció előtt 8 nappal barna folyás mi lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap este voltunk együtt úgy a párommal, ma reggel nagyon pici kis barna folt volt fehér valadékban, 1 órája pedig volt egy kis barnázásom.

Elvileg 18-19-20 környékén lehetett peteérésem (applikáció szerint).

Tegnap jobb lent alhasi szurkálás volt, ami fura hogy hangulatingadozásom van, illetve elsírom magam a semmin, hidegrázásom volt tegnap, illetve olyan volt mintha hőemelkedésem lenne. Csokit eszek folyton pedig nem szokásom😅 Ennyi amit észre vettem. Ha esetleg baba lenne a dologban örülnénk neki persze.

Előre is köszönöm.



2023. máj. 26. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Progeszteronhiányra utal.
2023. máj. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz előtt nyolc nappal nem lehetnek terhes tüneteid.
2023. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehetett vetélés is. Nem olyan ritka, csak keveset beszélnek róla.
2023. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kiegészítem, hogy ilyenkor az van, hogy a szedercsír nem tud megtapadni a méhen és ezért távozik, vér is gyakran társul hozzá.
2023. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szextől is simán lehet, kis hámsérülés, valami. Sztem vételével azért nem. Csak folyás volt... olyankor olyan, mint egy mensi, csak erősebb. A másik, hogy az a mensi várt időpontjában jelentkezik.

Még lehet a progihiány is. Esetleg beágyazódás, de az nagyon ritka. Én a szexre szavazok.

2023. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Gonorea. Nem kellene összefeküdni mindenkivel.
2023. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, múlthónapban volt egy vetélésem sajnos.

Kedves 6os válaszoló nem kéne tahónak lenned, PÁROM ami azt jelenti hogy vele fekszem le egyedül senki mással.

2023. máj. 26. 14:52
 8/8 anonim ***** válasza:

*vételével=vetélés


5.

2023. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!