Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lehetek terhes ugye?

Nem lehetek terhes ugye?

Figyelt kérdés
Ma kicsit fajdogalt a hasam indonkent. Es egy nagyon pici hanyingerem is van nagyon ritkan. Lehet azrt mert nem ettem sokat es meleg is van. Vagy? Baratommal 5 napja szeretkeztunk termeszetesen gumival viszont kicsit parazom. Viszont 28 an kell megjonnie a mensimnek. Ez lehet a mensinek az elojele is, hogy faj a pocim?
2023. máj. 26. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

50% az esélye, vagy igen, vagy nem.

Ne tőlünk kérdezd ezt, persze jó lenne megnyugtatni stb, DE ha parázol, vagy más okból is késhet pár napot a mensid.

2 hét múlva csinálj tesztet, ha addigra sem jön meg.

2023. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hat igen megnyugtatni kene😅

Igazabol az ovum utani 5. Napon tortent ugyhogy nagy valoszinisege nem lehet. Ha nem tevedek ugye?

2023. máj. 26. 16:17
 3/11 anonim válasza:
100%
gumi mellett, ha nem szakadt, illetve nem volt olyan, hogy gumi nélkül bárhogy is betette, nem vagy az.
2023. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Unatkozol cicám..?
2023. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3

Belefujtam nem volt szakadt csak az emlekeim kicsit rosszak. Parom momdta, hogy valami feher valadek jott ki a hulyevejembol szeretkezes kozbe, es megnezdte, de a gumi ep volt. Ez lehet valami ilyen orgazmus fele?


#4

Nem, nem unatkozom.

2023. máj. 26. 16:30
 6/11 NTBS ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2023. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Vegyük át a dolgokat.Tehát Hányingered van meg fáj a hasad.Az bármitől lehet.Hányinger 3 hetes terhesen jelentkezhet. 5 napja szeretkeztél ami azt jelenti hogy jóval ovuláció után, ergó ha nincs ovuláció , nincs teherbeesés.Gumival tettétek.Nem értem mire a para úgy hogy mégcsak nem is késik.Hány éves vagy?


1es ne kommentelj légyszi ha nem vagy tisztában a női testtel.

2023. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7

Koszi a hosszabb ertelmes valaszt

Gimi masodikas vagyok

2023. máj. 26. 20:11
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 100% hogy nem vagy terhes.De ha ennyire félsz gumival is kerüld el az ovulációs időszakot.De ha leellenörzöd mindig a gumit és az nem szakadt ki, akkor nincs ok a félelemre :)
2023. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Most mar elotte es utana is megnezem a biztonsag kedveert. Mert vannak olyanok akik abban lelik oromuket, hogy a dm-ben gumit lukaszgatnak

2023. máj. 26. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!