Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítás mellett hányadik...

Megszakítás mellett hányadik hónap után lettetek terhesek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Ezt pontosan nem tudom megmondani, csak annyit, hogy 17éves korom elején volt egy kb 2hónapig szexuális életem megszakítással, ekkor nem lettem terhes, majd szintén 17évesen egyetlen 1alkalomtól, ráadásul a pasi el se ment, terhes lettem(nem vetettem el, a természet szólt közbe).

Most 18 vagyok, és most is megszakítással védekezünk, nem dőlne össze a világ ha terhes lennék. Ha ismét terhes leszek szólok;)

2010. okt. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ez főleg attól függ hogy a ppasinak van e előváladéka. Akinek nincs, azzal nemigen leszel terhes, akinek meg van, azzal meg 2 hónap is elég.
2010. okt. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

öt hónap

de volt olyan srác akivel másfél évig szeretkeztünk így, mégsem ő lett a befutó

2010. okt. 11. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Éveken keresztül..nem lettem terhes...



Mikor élesben kezdtük a babaprojektet egyből :)


Üdv:T

2010. okt. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Soha nem lettem, pedig éveken keresztül így "védekeztünk"!

Amikor pedig babát szerettem volna (4 van) pár hónapon belül.

2010. okt. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én megszakítástól soha nem lettem terhes, pedig több kapcsolatban is ezt alkalmaztuk. Persze mindig körültekintően! Csak akkor lett baba, mikor terveztük.
2010. okt. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18 éves korom óta így védekezek. Egyszer sem lettem terhes. Már 38 éves vagyok. De ez nem védekezés, ha nem akar valaki babát ne így védekezzen. Nem mindenki szerencsés!
2010. okt. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Páromnak van előváladéka,mégsem estem teherbe 1 évig,mikor megszakítással védekeztünk.Mikor élesben ment a dolog,rögtön teherbe estem.Szerintem ha ügyes a pasi,akkor nincs gond.
2010. okt. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

20 hónapos a lányom .mióta megszületett így védekezünk és semmi gond.



24N

2010. okt. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!