Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy terhes vagyok? 1...

Lehet hogy terhes vagyok? 1 evig szedtem Diane35-t, ez az elso tabletta mentes honapom, mivel babat szeretnenk. A menszim utolso napja maj.20-a volt, masnap még elment bennem, azóta megszakitas modszerevel védekezünk amig le nem tellik a 3 honap.

Figyelt kérdés
Egy héttel ezelőtt 2 napig volt pecsételő barnás vérzésem, azóta minden nap időközönként görcsöl a hasam, egyszer a méhszájam is. Mindig éhes vagyok, és néha megszédülök, ja és akár állva is el tudnék aludni. Normális ez menszisz előtt 10 nappal, vagy lehet hogy sikerült összehozni a babucit? :)
2008. jún. 4. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A középidőtől (peteéréstől) számított 7-10 napon belül ágyazódik be a baba! Ha te 10 nappal a mensi előtt vagy, akkor még nem érezhetsz tüneteket, mert akkor még be sem ágyazódott a bébi!!!
2008. jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy nem kell várni a tabletta kiürülésével, mert ha megtörténik a teherbeesés, az azt jelenti, hogy a tabletta kiürült. Nem is szedted sokáig, én 7 évig szedtem Femodent, miután abbahagytam, az első szerelmeskedésnél terhes maradtam és remélem a jövő héten szülünk.
2008. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!