Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a barátnőm orálisan kielégí...

Ha a barátnőm orálisan kielégített , de nem mentem el ezalatt, ezt követően behatoltam 1szer de nem élveztem el benne. Lehet h terhes lett?

Figyelt kérdés
Szerencsére észbe kaptunk h nem védekezünk így csak 1 behatolás történt. :( De ennek ellenére lehetséges h teherbe esett? :( Tudom h nagy felelőtlenség volt ez részünkről :(. De buli után nem tiszta fejjel vágtunk bele :(...
2008. dec. 30. 02:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem mentel el benne biztosan!!!! akkor valoszinu, 99% hogy nem terhes!!! De kezdjen el fogamzasgatlot szedni, es akkor barmikor gond nelkul elvezhetitek egymast!!!
2008. dec. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!