Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmmel tegnap együtt...

A barátnőmmel tegnap együtt fürödtünk a kádba. Először szájjal kielégített a kád szélén, a kezébe mentem el, utánna vissza ültünk a kádba és magához nyúlt úgy hogy nem mosott kezet, de a vízbe volt. Lehet baj?

Figyelt kérdés
Utánna én is ujjaztam, az én kezemen is volt cucc.. Ezt utólag vettük észre. Lehet baj így vízen keresztül? Köszi a válaszokat!!!!!
2008. júl. 10. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
hány percel később nyultál fel neki?ugyértem ha eltelt 1 óra akkor nemlehet baj. tehát mennyi idő telt el a kető között?akkor hány perce jöt kia cucc mikor felnyultál neki?
2008. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem hinnem hogy lenne valami.de ha nem vcagytok biztosak benne akkor vegyetek egy esemeny utani tabit.
2008. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
10 perc múlva
2008. júl. 10. 15:56
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor már nagyon kicsi az esélye. esély mindig van de menhiszem hogy teherbe esett ha 10 perc mulva volt.
2008. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármi baj lehet.
2008. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennél több dolognak kell történnie ahhoz, hogy teherbe essen. Szerintem nem történt meg. Túl könnyű lett volna ahhoz képest, hogy más meg mennyit küzd érte. Szerintem nyugodjatok meg és máskor óvatosabbak legyetek. Én amondó vagyok, hogy nem esett teherbe.
2008. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy vízben meghalnak
2008. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!