Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm,...

Lehet terhes a barátnőm, akkor is, ha minden alkalommal védekeztünk, csak mielőtt felhúztam a gumit egyszer kétszer behatoltam, de nem volt ejakulációm?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, a barátnőm 16. eddig még csak néhányszor feküdtünk le, és minden alkalommal védekeztünk, de volt egy alkalom amikor a gumi felhúzása előtt 2x 3x beraktam és kihúztam, de nem mentem el. Tudom jól hogy lehet előváladék, de annak mekkora a terhességi esélye? és mikor kihúztam direkt ellenőriztem hogy még száraz a vége, hogy biztos nem volt-e előváladék. ettől még lehetett? ez a hónap közepén történt, és a barátnőm havi vérzése már 4 napja késik(az eset óta eltelt 15 nap, és most kellett volna megjönnie). Máskor is szokott, elég rendszertelenül jön meg neki, de akkor se tudunk nem rosszra gondolni. Tud bárki valami értelmeset hozzáfűzni?:S Akár azt hogy mikor érdemes terhességi tesztet elvégezni. Nagyon aggódunk:(
2010. jún. 28. 13:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

terhességi teszt: minél hamarabb. főleg, ha nem tartanátok meg a babát, akkor minél előbb derüljön ki.

van rá esély: százalékot nem tudok mondani. de főleg a középidő miatt elképzelhető.

a gumit meg máskor érdemes már a pettingnél felhúzni.


és blablabla ilyen ne forduljon elő többet, meg hasonlók. de ezt gondolom tudjátok.


remélem azért nem terhes

2010. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Vilcsianyuja ***** válasza:
nem véletlenül a barátnőd rakta fel a kérdést néggyel lejjebb?
2010. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
természetesen még nem szeretnénk megtartani a babát, és ezért félünk annyira. Ha bekövetkezik a legrosszabb és terhes, akkor milyen kockázatai vannak az abortusznak? és mikor lehet elvégezni? mennyire fog látszani hogy a lány terhes? és a terhességi tesztet mikortól lehet elvégezni? Tudom hogy reggeli első pisilésnél kell, de fontos hogy a ciklus meik szakaszában? vagy mostmár igy 15 nap elteltével ki fogja mutatni? még akkor is ha esetleg délután csináljuk?
2010. jún. 28. 14:02
 4/19 anonim ***** válasza:

valószínűleg délután is ki fogja mutatni, de azért biztosabb a reggeli. abortusznak annál kevesebb a kockázata, minél korábban végzik el. (és szegény magzatra nézve is így a legjobb)

a pocak kb. félidőtől látszik egyértelműen, hogy igen, ez terhes pocak.

2010. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Már ki fogja mutatni a teszt. DE legbiztosabbat az elmaradt mensturáció napjától ad.

A terhesség kb. a 20. héttől látszik. (de egyénfüggő)

Abortuszt a 12. hétig csinálnak, ami kemény pénzekbe kerül (30 ezer körül van). (és ha nincs 18 éves a barátnőd, szülői beleegyezés is kell hozzá).


Nem aggódni kéne, hanem gondolkozni, mielőtt felelőtlenül éltek nemi életet!!!


Remélem nem terhes, de miért olyan rohadt nehéz felhúzni azt a gumit?????????? Ezt magyarázzátok meg nekem, mert nem értem.

2010. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
milyen kockázatai: ez kimaradt. lehet, hogy később nehezebben, vagy egyáltalán nem tud majd teherbeesni. ne legyen így, de benne van a pakliban
2010. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Elmegyünk veszünk tesztet, és megnézzük hogy mit mutat, ha esetleg pozitív, akkor az 100%? és olyankor mikor lehet már elvégezni az abortuszt? és ha esetleg negatív, de a vérzés továbbra se jön meg, mikor érdemes újra próbálkozni a teszttel? Olyan is lehetséges hogy negatív a tökéletesen elvégzett reggeli teszt, de a vérzés továbbra se jön meg?
2010. jún. 28. 14:08
 8/19 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy ha tisztában vagy vele, hogy az előváladéktól is teherbe eshet, mi a frászért raktad be neki? Ennyire ne legyetek már felelőtlenek, ha már elég nagynak érzitek magatokat a szexhez! Az abortusznak komoly kockázatai lehetnek, előfordulhat, hogy többé nem lehet gyereke a lánynak, nem is beszélve attól a lelki megrázkódtatásról, amit egy lány átél egy abortusz során... Sajnálom a barátnődet, hogy ilyen felelőtlen a barátja és főképp hogy ilyen kevés esze van, hogy ezt hagyta!
2010. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
a névtelen kommentálónak üzenem, hogy pontosan tudtuk hogy kell gumit használni, nálunk is volt, és tényleg butaság volt hogy nem egyből vettük fel, de csak 3-4 szer voltam a lányban, utána fel is húztam egyből nehogy baj legyen. ezentúl soha többet nem történik ilyen=/
2010. jún. 28. 14:10
 10/19 anonim ***** válasza:

előbb csináljátok meg a tesztet. ha negatív, akkor valószínűleg megnyugodhattok. (hiszen már 4 napja késik, elvileg kimutatná a teszt, ha van baba)

ha pozitív, az szinte 100%-ban terhességet jelent, akkor irány az orvos. a többit meg ő úgyis elmondja.


majd jelentkezz, hogy mi lett veletek!

2010. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!