Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstruációm,lehetek...

Késik a menstruációm,lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A párommal nemrégiben mindössze háromszor voltunk együtt megszakításos módszerrel. Ma van a negyedik napja, hogy késik viszont érzem azokat a jeleket, amiket a menzesz előtt is szoktam. Tesztelni mindenféleképpen fogok, viszont nagyjából másfél hétig beteg voltam, elkaptam valami eléggé csúnya vírust. Erős antibiotikumot szedtem, ráadásul a megengedett egy helyett kettő segített egy kicsit,emellett volt még kettő gyogyszerem, amit szednem kellett. Lehet ez a gyógyszerek miatt is?

2023. máj. 29. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz. De lehet, hogy a gyógyszertől késik. Majd a teszt megmondja.

UI: mi is "csak" megszakításos módszerrel voltunk együtt. 2,5 hónapos a kis tündér.

2023. máj. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"viszont érzem azokat a jeleket, amiket a menzesz előtt is szoktam"

Hát ez ne nyugtasson meg, mert hogy ezeket kb. egész terhesség alatt érezni, de a koraterhességben meg pláne. 4 nap alatt még nem jutottál el tesztet venni? Igen, lehetsz terhes, nagyon is.

2023. máj. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 NTBS ***** válasza:
100%
Ha élsz némi életét lehetsz.
2023. máj. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Antibiotikum is bezavarhat a ciklusba. De ma már tudsz tesztet venni, újra van "bót". Ennyi nap késésnél már napközben is kimutatja egy jó teszt.
2023. máj. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teszteltem, mind a kettő negatív lett
2023. máj. 30. 10:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos igazat mondott a teszt, pár órával később meg is jött a menzeszem😞
2023. máj. 30. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!