Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok. Tegnap...

9 hetes terhes vagyok. Tegnap elkezdett szaggatni a 15 éves császáros hegem. Ez rosszabb lesz ahogy nő majd a hasam? Mennyire vékonyodhat el? És ha nagyon elvékonyodik akkor császár lesz ismét?

Figyelt kérdés
Bocsánat a tudatlanságért. Érdekelne mások tapasztalata.
2023. máj. 25. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem.volt baj az előző hegemmel,elvékonyodhat de azért az ritka sztem.

Akkor császároznak az biztos,nézni fogják mindig majd a heged

De lehet az időjárastól is

2023. máj. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. És ilyenkor már úgy is indul egy kismama, hogy 50-50 az esély egy újabb császárra?
2023. máj. 25. 07:15
 3/3 anonim ***** válasza:

2 császáron vagyok túl, most vagyok 32 hetes a 3. gyermekkel, soha egyetlen egyszer sem nézték a hegemet,hisz semmit nem jelent a heg vastagsága. 7 milliméteres heg is repedhet ha rugalmatlan és 2 milliméteres is tarthat ha rugalmas. Ezért teljesen felesleges mérni.

Kórház és orvos függő hogy 1 császár után mit javasol, támogat. Nyilván a következő császár attól is függ miért volt az előző, az jelenleg is fennáll-e. Legtöbb kórház már 1 császár után támogatja, hogy a következő szülés természetes legyen. Sőt ritka mint a Fejér holló, de van ahol 2 császár után is lehet simán szülni. Az első viszont nem azonnali indok a császárra.

2023. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!