Ez pozitív?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jún. 1. 22:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
49%
Mielőtt leharapjátok a kérdezőt, egyetek meg engem is, mert viszont látom azt a csíkot amiről kérdez. Halvány egyébként de elég vastagnak ítélem meg ahhoz h lehet nem szellem csík. Tesztelj mindenkép újat mert én is látom amit te :) ha szeretnél babát remélem összejött
2023. jún. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
47%
11 es vagyok. Egy tanácsom van neked ha ilyen kérdésed van inkább ne a gyakorin tedd fel mert itt elég hogy is mondjam ,,túl kedves” kommentelők vannak. Én sokkal jobban szeretem facebookon az ilyen kismama csopikat jóval segítő készebbek :)
2023. jún. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
25%

#11

Ez az, beszéld be neki, hogy terhes. 👏

2023. jún. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
58%
Ha terhes terhes nincs mit bebeszélni. Egyébként ha tesztel újat rájön gyorsan hogy mi is van. Nem azt írtam hogy szaladjon a dokihoz és már nézzék is meg mekkora a gyerek. Hanem hogy teszteljen újat mert halványan én is látom azt amit ő. De gondolom téged idegesítene ha véletlenül igazam van mert sokat dob a napodon :D megérte kommentelni neked is.
2023. jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%
Csak azt nem értem hogy miért nem tudja eldönteni a kérdező hogy pozitiv vagy negativ egy teszt.Érdekes én nem posztoltam egy tesztet sem ide. Először mikor teszteltem egy nagyon halványat teszteltem, majd teszteltem a következő napokban is, még késés után 2 nappal is halovány volt majd erősödött és mentem vérvételre. Én tudtam hogy az az alig látható 2.csík ottvan és pozitív annyi elég volt nekem.Más itt még a 2.csik helyét se látta volna fotón.Tényleg minden rossz indulat nélkül.Eleve állitom még csak nem is késik a menzesz a kérdezőnek.Egyesek leállnak tesztelgetni 7dpo-n amikor még besem ágyazódik olyan kérdést is láttam.
2023. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
18%

"Csak azt nem értem hogy miért nem tudja eldönteni a kérdező hogy pozitiv vagy negativ egy teszt."

Mert nem akar szembenézni a valósággal. Itt reméli a hitegetést, amit egyesektől sikeresen meg is kap. Az jó kérdés, hogy ez mire jó?

2023. jún. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Hagyjátok már abba.

Óvoda.

2023. jún. 3. 11:32
 18/24 anonim ***** válasza:
27%
Az óvoda az, hogy itt kell megkérdezni az egyértelműt. Ennyire nem bízol a látásodban? Van szemész ismerősöm. Na meg a többieknek is, akik fényképezgetnek naponta negatív teszteket.
2023. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
72%
Az az óvodai szint amit te csinálsz kérdező.
2023. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Melyik része?

Rettenetesen buták vagytok.

2023. jún. 3. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!