Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gólyahír teszt halvány pozitív...

Gólyahír teszt halvány pozitív, de minden más tesztem negatív. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Csütörtökön csináltam az első tesztet ami halvány pozitív lett. Egyértelmű, nem kell keresgélni a csíkot, piros, nem szürke. Pénteken és vasárnap csináltam Gabriell és egy masik fele tesztet, aminek nem elkeszem a nevére, negatívak lettek. Ma viszont a golyahir teszt ugyanolyan, mint csutortokon, de nem erosodott semmit. Korabban is csinaltam mar ilyen tesztet és sose volt rajta semmi. Ugyanakkor szerintem már erősödnie kene, illetve más 10es erossegu tesztnek is mutatnia valamit…
2023. máj. 29. 22:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]


Eloben jobban latszik, idon beluli es egyertelmu rozsaszin csak a kep nem ugy adja vissza

2023. máj. 29. 22:35
 2/11 anonim ***** válasza:
Késik màr a nemvart?
2023. máj. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, csak “tüneteim” vannak, mint az első terhességemnél. Fáradékonyság, fokozott éhségérzet, mellfeszülés. Akkor is ezek mellett a tünetek mellett lett pozitiv a tesztem a nemvárt előtt már. Nem vagyok rágörcsölve, nem is számolgatok, úgy vagyunk vele, hogy akkor jön a kistesó, amikor szeretne, csupán ezek miatt a tünetek miatt teszteltem.
2023. máj. 29. 22:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Predictor earlyt vegyél azt csináld meg, ha az - nem vagy terhes
2023. máj. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Gabriell 25-ös. Nem várt előtt 10es tesztekkel próbálkozz. Ahogy előttem írták, legjobb a predictor. Ilyen gólyahírt láttam már az oldalon, mostanában nem annyira megbízható,főleg ha egyáltalán nem erősödött. Azért szorítok :)
2023. máj. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tünetek vannak, akkor a teszt is egyértelmű pozitív lenne. A tüneteket már magas hcg szint okozza.

Amikor a képen bizonygatni kell, hogy de élőben jobban látszik és rózsaszín és a kép nem így adja vissza, az általában negatív teszt.

2023. máj. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Facelle kazettás tesztben még nem csalódtam, mondjuk a nem várt napja előtt nem is tesztelgettem feleslegesen.
2023. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bogica0616 ***** válasza:
100%
Mikor fog késni? Ez szerintem egy negatív teszt, csak el van ázva. Ha terhes vagy és mutat valamit csütörtökön, akkor hétfőn látványosan erősebbnek kell lennie.
2023. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyi idő után nem látsz erősödést akkor nem vagy terhes.
2023. máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Terhes voltal akkor?
2023. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!