Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez száradási csík?

Szerintetek ez száradási csík?

Figyelt kérdés

9 napja késik a mensim l. A párommal tényleg védekezünk jelenleg nem akarunk gyereket. Még decembere volt hogy 6 nap késés után jött meg de utána a többi hónapba pontos volt a mensim. Szombaton vettem egy tesztet. Az igazat megvallva talán még a 3 percet sem vártam meg mert az első gyerekemnél egyből pozitív lett a teszt. Viszont most nem tudom eldönteni. Szerintetek ez száradási csík.

[link]



2023. máj. 31. 00:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Élőben jobban látni igyekeztem ugy fotózni hogy látható legyen valamennyire
2023. máj. 31. 00:21
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Ezt a tesztet én nem használtam, de itt mindenki dicséri, azt mondják nem szokott rajta kamu csík lenni. Itt van valami, de nagyon halvány, 9 nap késés után nem ilyennek kéne lennie. Vagy hosszabb volt most a ciklusod és később volt ovud, vagy én inkább kémia terhességre tippelek. 2 nap múlva csinálj még egyet és kiderül. Csak az a bibi, hogy mindkét esetben van/volt terhesség, miközben azt mondod, védekeztek mindig. Akkor valamit rosszul csináltok 😂 De nyugi, lehet, hogy csak száradási, vagy mi. Attól, hogy nem jellemző erre a tesztre előfordulhat néha, lehet, hogy pont nálad. Annyi biztos, hogy most van ott egy nagyon halvány 2.csík.
2023. máj. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én nem szedhedhetek fogamzásgátlók így a hormon mentes fogamzásgátlók maradnak ami eddig amúgy bevált de nem 100% egyik sem. Gumival is védekezünk de volt egy alkalom amikor azt nem használtuk csak a

spirál (rézgyöngy) véd ha véd ugye bár ..

2023. máj. 31. 00:39
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

Én is látok ott egy nagyon halvány valamit.

Reggeli első vizeletből volt?

Csinálnék másik tesztet is, mert valószínű pozitív, de lehet későn fogant a baba.

2023. máj. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Ez egy predictor és negatív.

A predictoron a legkorábbi és leghalványabb csík is színes még fotózva is. A tieden pedig szürke.


Ha megnyugtatna csinálj 2 nap múlva még egyet.

2023. máj. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Ha ezt a tesztet pozitívnak vesszük, akkor bizony később volt peteérés. Ez egy nagyon jó, nagyon érzékeny teszt. A habokra nem lesz pluszos.Szabályos ciklusnál a nem várt napján jól látható pozitív ez a teszt. 2 naponta ismételd, ha tudod.
2023. máj. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nincs teljes képed? Predictor néha "megvicceli" az embert, ha nem nézi meg tájékoztatót.


Őt is

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2023. máj. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem terhesség, csak elindult valami, az szinte biztos.

Ilyenkor le kellene ugrania..



Hozzàteszem, hogy engem sosem csapott be, de nagggyon kevés hcg-re is reagàl.


Ez a teszt 2-3 nappal az esedèkes mensi előtt kèszült.

Ikrek lesznek:


[link]

2023. máj. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hűha 8-as. Megkérdezhetem, hogy hányadik uhn derült ki, hogy ketten vannak? 😊 Azért kíváncsiskodok, mert nekem egy hajszálnyit erősebb volt nem várt előtt 3 nappal.
2023. máj. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9es vagyok. Ez az enyém

[link]

2023. máj. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!