Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell értelmezni ezeket?

Hogyan kell értelmezni ezeket?

Figyelt kérdés

Javasoltátok többen hogy múlthónapban a 10es LH ovu tesztemet cseréljem egy kevésbé gyengébbre pl 20 vagy 25

Vettem 20 as teszteket is de maradt a múlthavi 10es tesztből is îgy egyszerre csináltam 2 tesztet.


Egyértelműen erős pozi az csüt volt de délelőtt 10-11 es vizelettel kb. Csatolom a pozikat!

Aznap du negatív lett.

[link]

Utána vègig nega minden nap, kivéve tegnaptól picit erősebb de elv az se pozi.


Ma csináltam az ilyen lett

[link]


A 10 es elég erős azt nem tudom eldönteni.

Most akkor mi lehet?

Köszönöm előre is !

Szép napot!


2023. jún. 4. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyik teszt nem jó. Vagy egyik sem. Vagy pontosan mi a kérdés?
2023. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de itt a kérdésed az ami nem értelmezhető :( Mi a kérdés pontosan.Pozitív volt a teszted majd negatív igen megtörténr az ovuláció.
2023. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Melyik a tizes teszt? A zöld vagy a rózsaszín?
2023. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A kérdésem igazából az hogy számomra olyan mintha csüt lett volna ugye pozi a teszt, és most megint az, vagy ezt hogyan kell értelmezni vagy miért erősödik ennyire ismét?


(a zöld a 10-es)

2023. jún. 4. 13:46
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a csütörtöki volt pozitív.Bár elég erősek a mai tesztek is.Csutortoki delutáni negatívról van képed?
2023. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen volt a du,illetve a pénteki is!

2023. jún. 4. 14:01
 7/15 A kérdező kommentje:
Így most fogalmam sincs hogy hogyan kell számolni / értelmezni a napokat. Ill, melyik lehet az ovu napja(?)
2023. jún. 4. 14:03
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
A legerősebb a csütörtöki teszt.De én ajánlom a premom alkalmazást a hozzá jár tesztekkel én azzal 3 hó alatt teherbe estem.És normálisan kiirja az értékeket alacsony vagy magas elég könnyen értelmezhetőek a tesztek ezzel az alkalmazással.Lehet hogy ezek a tesztek nem valami jóak.
2023. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az is számít mennyit ittál teszt előtt, mikor voltál utoljára pisilni előtte, stb. Akkor lehet ezeket összehasonlítani, ha kb ugyanolyan körülmények között készültek.


Amúgy nekem a képek alapján a csütörtöki pozitív, a mai nem.

2023. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Privibe azt írta vki hogy most lehetett az lh leszálló ága amit elkaphattam épp és ezért erősebb ill hogy a 10es nekem túlságosan érzékeny és minél kevésbé érzékennyel jobban kitudom venni.


Ezt hogy látjátok?

2023. jún. 4. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!