Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell értelmezni ezeket?

Hogyan kell értelmezni ezeket?

Figyelt kérdés

Javasoltátok többen hogy múlthónapban a 10es LH ovu tesztemet cseréljem egy kevésbé gyengébbre pl 20 vagy 25

Vettem 20 as teszteket is de maradt a múlthavi 10es tesztből is îgy egyszerre csináltam 2 tesztet.


Egyértelműen erős pozi az csüt volt de délelőtt 10-11 es vizelettel kb. Csatolom a pozikat!

Aznap du negatív lett.

[link]

Utána vègig nega minden nap, kivéve tegnaptól picit erősebb de elv az se pozi.


Ma csináltam az ilyen lett

[link]


A 10 es elég erős azt nem tudom eldönteni.

Most akkor mi lehet?

Köszönöm előre is !

Szép napot!


2023. jún. 4. 12:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

[link]


A mostani du 20-as ilyen

2023. jún. 4. 17:07
 12/15 anonim válasza:

Szerintem a 10 es teszt sokkal egyértelműbben mutatta.

A mai már negatîv.

2023. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Neked kevésbé érzékeny kellene. Pont azért mert az a jó teszt ami nem napokig tűnik pozinak. Nekem a 15-ös 5 napig pozinak lárszott.... a 25-ös meg soha nem lett pozi. 20-as mutatta egyértelműen. Én a helyedben 25-öst vennék.

Amit most csináltál nem sok értelme volt. Valóban a csűtörtöki látszik igazán pozinak. Tehát pénteken volt ovud. Szombat az 1.dpo.

Vegyél 25-öst és csak délutánonként egyszer tesztelj.

2023. jún. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen így a 10es aggasztott hogy napokig pozi volt vagy legalábbis iszonyatos erős
2023. jún. 5. 08:58
 15/15 anonim ***** válasza:

Ne aggasszon, ezért van különböző érzékenységű teszt, mert akinek több van akinek kevesebb lh termelődik. Csak ki kell tapasztalni, melyik az ami tényleg egyértelűen fog jelezni. Természetesen ott is lesz, hogy két nap fogsz erős pozit látni, de pl míg az egyik napon nagyon lassan lesz pozi sőt száradás után látszik nagyon pozinak, addig a valós pozi napon majd kb egyből valóban időn belül lesz szép pozi, gyakorlatilag a kontroll csíkkal együtt jelenik majd meg a teszt csík. Legalábbis én ezt tapasztaltam. De azért jelentősen jobb, hogy a két napi tesztből kell maghatározni és nem pedig 5 napon keresztül bizonytalankodik az ember :D


Sok sikert :)

2023. jún. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!