Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet kevés menstruáciom?

Mitől lehet kevés menstruáciom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeptemberbe rakattam fol a hormon mentes spirálomat. Azota nem volt semmi gond a menstruaciommal most ciszont 1 napot kesett es keves a mensim. 1 nap 2 betet elég. Ma vagyok a harmadik napon hogy megvan. A mensim keves nyulos ilyen nyalkas. Vedonot kerdeztem javasolta a tesztet. Meg is csinaltam negativ lett. Mitol lehet most ilyen a mensim? Azt mondta 1-2 het mulva teszteljek ismet. Valakinek volt mar hasonlo?
2023. jún. 5. 13:13
 1/5 A kérdező kommentje:
2023. jún. 5. 13:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindig ugyanolyan a menzesz. Nekem van olyan,mikor ömlik, görcsölök, de például legutóbb abszolút nem fáj és nagyon gyenge.
2023. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. Kicsit akkor megnyugodtam,☺️
2023. jún. 5. 14:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig 3 nap volt, napi 2 betét az első napon, utana már csak a higiénia miatt 2, mennyiségre 1 is elegendő lenne.
2023. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a spiraltól teljesen megszünt a menstruációm. Lehet neked is szerencséd lesz. De az is normális hogy sokkal kevesebb lett.
2023. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!