Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapelőtt meg jött a menstru...

Tegnapelőtt meg jött a menstruáció,ma már csak kevés barnázás van. Ilyen még sosem volt,a nem várt előtt egy nappal végeztem tesztet de negatív lett. Lehetséges hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2023. jan. 8. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem, negatívat teszteltél és menstruálsz. Nem vagy robot, nem kell a vérzés mennyiségének mindig ugyanannyinak lennie.
2023. jan. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy terhes. Vékonyabb lehetett a méhnyálkahártyád, ezért volt rövidebb a vérzés is. Ez inkább utal hormonális problémára, és arra, hogy a ciklusban nem is volt peteérésed.
2023. jan. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Igen, lehet. A menzesz előtti tesztelés lutri, főleg ha egy olcsó teszttel teszteltél. Ha csak 1-2 napos volt a mensid, és az is barnázás, akkor az nem volt mensi, ergo lehetsz terhes, csak lehet, hogy később fogant, ezért nem mutatta a teszt. Tesztelj újra reggeli első vizeletből, egy Clearblue digitális teszttel.
2023. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És igen,ma csináltam tesztet és poziiitiiiv
2023. jan. 10. 19:03
 5/11 A kérdező kommentje:
Most az esti vizeletből lett szép erős pozitív a teszt.
2023. jan. 10. 19:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképp konzultálj orvossal, hogy pozitív teszted lett mégis vérzést tapasztaltál.
2023. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
én a 3-as voltam. Gratulálok! Az 1-es és 2-es válaszoló szégyellje magát. Ha a vérzés jóval rövidebb, mint a rendes menzesz (5-7 nap), és ráadásul nem is élénkvörös színű, hanem barnázás, akkor az nem menstruáció.
2023. jan. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt. Negatív teszt, kicsi vérzés...gratulalok
2023. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem is megjött tegnap, de már mint eddig, sokkal vizesebb, és nem bordó, inkább csak piros. Második nap, de már nem érzem hogy olyan sok lenne, holott nekem az első két nap mindig kegyetlen. Nektek is ilyen volt?
2023. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
*de más mint eddig*
2023. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!