Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatok Virág Natura teákkal kapcsolatban? Engem a Ciklus Tea, és a PCOS tea érdekelne.

Figyelt kérdés

#teherbeesés #gyógytea #ciklus tea #Pcostea #Virágnatura
2023. jún. 6. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Pco-s teát iszom 3 hónapja, nem vagyok az amúgy. Első hónapban brutál peteérést csinált, azt nagyon megereztem, pedig nekem soha nem volt semmi tünetem. Múlthónapban viszont már semmit nem éreztem, de volt pozitív lh tesztem. Menstruációmat is előrébb hozta a 31-33 napos ciklusomból mindkét hónapban 30 napos lett. Ebben a hónapban most kellene ovulálnom, de eddig még nincs pozitív lh teszt. Baba még nem lett, de az más kérdés a mi hibánkból. Összesegeben pozitív a tapasztalatom.
2023. jún. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sziasztok

Én is kíváncsi lennék a tapasztalatokra.

Segített valakinek a babatervezés időszakában?

2023. jún. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is durva ovut csinált ovulációs vérzéssel, korábban, mint szokott lenni. (Uh-val igazolták az ovut) egyénről meg nem tudok beszámolni.
2023. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!