Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merckforminnal kapcsolatban...

Merckforminnal kapcsolatban milyen tapasztalaitok vannak? PCOS lányok nektek segített a babában?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 09:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok pco-s, "csak" IR-es. fél éve szedem a meforált, de még nincs babám, de sokaknak segített, akit ismerek.
2009. jan. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szia! Bízzunk benne, hogy nemsoká meglesz az eredménye mindkettőnknél. :)
2009. jan. 28. 10:10
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van pco és ir is, 3 hónapja szedem, de eddig még nincs eredmény.
2009. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mással is próbálkoztok? Jóljönne néhány jótanács! Már teljesen el vagyok keseredve!
2009. jan. 28. 10:44
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
miért ti mióta próbálkoztok?
2009. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
valamivel több mit fél éve :( De még semmi
2009. jan. 28. 11:13
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
mi már másfél éve, de sosem adjuk fel, és sosem kesergünk, mert egészségesek vagyunk, mint a makk
2009. jan. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez még úgymond a "jobbik" eset ha nincs semmi egészségügyi problémátok, de sajnos nálam PCOS van. Sok sikert nektek a babához!
2009. jan. 28. 11:32
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

szio, en babaproject elott lattam neki a merkformin kuranak, a doki szerint fel ev alatt rendbejovok, ezt mondta az elejen, ehhez kepest haromnegyed evig szedtem.

DE MEGÉRTE!

a baba 3 hónap alatt osszejott, minden vizsgalat tokeletes, mintaértékű, stb.

Én nagyon orulok, hogy elobb meggyogyultam, aztan kezdtunk neki a babaprojectnek, hormonzavarral biztos jobban aggódtam volna, meg nagyobb lett volna a veteles aranya.

en mindenkeppen lelkes hive vagyok a met keszitmenyeknek pcos-val kapcsolatban.

DE

a pco nem a baban segit, hanem az anyán! azert lesz nagyobb esely a babara, mert az anya kezd rendbejonni, nem pedig ilyen direkt babaproject gyogyszer, mint pl a closti.

szoval a tavolabbi hatasai is jok! epp a napokban nezegettem a regi leleteim, meg a mostaniak, hat, mintha nem ugyanattol az embertol szarmazna, eg es fold!

2009. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válszodat, ez most dobott rajtam egy kicsit a pozitív irányba!
2009. jan. 28. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!