Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos és metformin? Kinek...

Pcos és metformin? Kinek milyen tapasztalati vannak a mettel kapcsolatban? Fogyás, mensi, peteérés, terhesség? Mennyi idő után és milyen eredményeitek voltak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális volt a mensim, amikor kiderült, hogy pco-s vagyok. Felírták a Merckformint (azt mondta az orvos, hogy az a legjobb erre, nem más hasonló nevű)december óta szedem. A baba augusztus végén fogant. Fogyni nem fogytam sokat, 80 kg lettem, ami csökkent 4-5 kilóval, amióta babát várok. Már csak nai 2x850 mg-ot szedek. Ja, előtte olyan 85-88 kg között volt a súlyom.
2009. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm és gratulálok!
2009. okt. 9. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én február óta szedem a metformint, azóta rövidebbek lettek a ciklusaim, lett pé-m (mérem a hhőm, onnan tudom, mert semmilyen tünetem nincs), fogytam is pár kilót, de melltte diétázok, mozgok. Baba még nincs. Igaz most páromnak is kiderült egy gondja.
2009. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!