Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes ha csak ennyi...

Lehet terhes ha csak ennyi történt?

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltunk párommal, és nekem ez az első alkalom, így hát tapasztalatlan is vagyok, és most kicsit félek. Utána néztem a témának, de azért még parázok… Használtunk Extra Safe Durexet a legelejétől egészen a végéig, és utána leellenőriztük, nem szakadt ki, csak olyan gyorsan történt minden, mi van ha valamit mégis elrontottunk? Azt mondta hogy egyébként kivette még mielőtt elment hogy tényleg ne legyen baj. Ugye nem leszek terhes? Illetve, hogy néz ki egy gumi ha elszakad, látható rajta a lyuk?

2023. jún. 6. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vizet szoktak beletenni, es ha folyik, lyukas. De ennyire ne aggodj, nem szakad ki olyan konnyen, HA rendesen fel van teve.
2023. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Ez olyan, hogy ha szakad, akkor rendesen, körbe végig, tehát észre fogjátok venni.

Gumit használtatok és időben ki is vette még így is. Gyakorlatilag esélytelen, hogy bejutott volna egy szem életképes spermium.



Mi sokáig védekeztünk gumival, mivel tablettát nem szedhetek. Volt, hogy az olcsóbb fajtákkal. Az elmúlt 20 évben egyszer nem történt baleset. Ki se szakadt, és terhes se lettem. Amikor terveztük, akkor mindig elsőre sikerült teherbe esni. Sajnos volt két vetélésem, van három gyerekünk, vagyis öt alkalommal estem teherbe első hónapban. Finoman szólva nincs gondunk a megtermékenyítéssel... Férfi alsót is csak gumikesztyűben merek teregetni. 😂😂😂 A személyes tapasztalatom az, hogy ha első perctől fent a gumi, akkor teljesen megbízható fogamzásgátló eszköz. Nem kell ennyire ráparázni, legközelebb inkább próbálj meg egy kicsit ellazulni, hogy élvezni is tudd, ami történik. 👍👍👍

De ha ennyire parás vagy, akkor egy spermicid krém (pharmatex pl) kombinálható a gumival, az anyagát nem gyengíti, és ha esetleg kiszakad, akkor sem kell idegeskedni, hogy mi lesz.

Ha még mindig parázol, akkor kezdd el írni egy applikációba a havi ciklusod, a legtöbb egész jól belövi, hogy mikor van peteérésed. Ezeken a napokon meg tudsz figyelni te is olyanokat, hogy picit görcsölsz, több folyásod van, ami vizes és átlátszó, stb. Így pár hónap alatt te is fel tudod ismerni a termékeny napokat (ami azért is jó, mert kb 14 nappal később esedékes a mensid, tudsz rá készülni, ha esetleg nem rendszeres a ciklusod). Ezeken a napokon lehet kombinálni a gumit a spermicid krémmel, és/vagy kihúzni időben. Vagy eleve 69.

Ami N E M azt jelenti, hogy a többi napon úgyse eshetsz teherbe, csak azt, hogy extrán kell figyelni a védekezésre!

2023. jún. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Bocsi de inkább ne szexeljetek ha ennyivel sem megy..Gumit használtatok.Kivette időben..Nincs esély a terhességre.
2023. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Esemény után anyukádat kérdezd meg hogy ő mit rontott el a születésed előtt 9 hónappal, hátha ő tapasztaltabb. :D
2023. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért a gumi igenis ki tud szakadni. Nálunk egymás után kétszer is megtörtént, gyakorlatilag 1 hónap különbséggel kellett esemény utánit bevennem. (miközben min. fél évnek el kéne telnie a kettő között, ugye...)


Nem tudom, mi volt a baj. Talán az, hogy ilyen olcsó lidlis szart használtunk. Vegyetek rendes gumit.

2023. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!