Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak pozi lh teszt másnapján...

Csak pozi lh teszt másnapján tudtunk együtt lenni, sikerülhet ìgy is teherbe esni, vagy túl kicsi az esély?

Figyelt kérdés

Sajnos előtte nem tudtunk együtt lenni. Kedden volt pozitív a teszt és tegnap este tudtunk csak együtt lenni. Nyilván nem lehet tudni, hogy pont életképes volt e még a petesejt.


Tényleg az érdekelne, akinek ilyen peches időzítéssel sikerült. (És valóban nem volt több együttlét ovu előtti időben).



2023. jún. 8. 06:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Figyi jólesett a szex? Ha igen, az a lényeg. Teljesen elveszi a párkapcsolat romantikáját a programozott szex. A párod mit szól ehhez?
2023. jún. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem programozott....van már egy gyermekünk és szeretnénk még egyet. De a nagyobb miatt nagyon ritkán sikerül együtt lenni, illetve a férjem külföldön is dolgozik... akkor vagyunk együtt amikor tudunk. Nem programozunk. Csak most megörültem, hogy talán az időzítés is jó volt. Nem szoktam az arcába nyomni, hogy nesze itt a pozi teszt utcu neki. Sokszor van, hogy tudom, hogy most kéne együtt lenni, de nem úgy alakul. Nő vagyok, figyelem a szervezetem, megszoktam...tudom mikor hol tartok mivel az első gyerkőcre 7 évet vártunk.


Nyilván kinden együttlét szuper, csak nem akarok ezen kattogni feleslegesen, ha esélytelen. A baba témára mindig rápörgök.. ez van... remélem kielégítettem érdeklődésed.

2023. jún. 8. 08:18
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Simán lehet esély így. Szurkolok! :)
2023. jún. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk az első hónapban sikerült,terveztük de viszont nem lh tesztelgettem,február 27.-márc 3ig volt az utolsó mensim,az applikációm szerint március 8-15ig volt nagy esély a teherbeesésre,ezidőalatt minden nap együtt voltunk és sikerült is :)
2023. jún. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4es vagyok, az lemaradt hogy most vagyok 14+3
2023. jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3-as, köszönöm


4-es, Mióta az első gyerkőcünk megszületett, nem igazán tudunk együtt lenni olyan sokat. Sokszor az is csoda, ha heti egy alkalom sikerül. Nemrég költöztünk a szobájában sem hajlandó egyedül aludni, még nem szokta meg, ráadásul mindig ő az utolsó aki elalszik :S Leütni nem üthetem, hogy na már most szexidő van XD A férjem munkája sem segít az időzítésben... így az is szuper, ha pár havonta kattoghatok rajta, hogy na most talán jókor tudtunk együtt lenni.


Ez van, majd alakul a gyerek is, ha már hajlandó lesz egyedül aludni, akkor nekünk is több időnk jut, és talán többször tudunk együtt lenni megfelelő időben is.


Azért most reménykedem, hogy hátha szerencsénk lesz :) Jó lenne olyanról olvasni, hogy hasonlóan csak a pozi lh teszt másnapján történt együttlétből is sikerrel járt valaki.


A teszt számomra így nem az időzítést szolgálja, hiszen, nem tudunk időzíteni. Csupán szeretem tudni, mikor jön meg a havim :D

2023. jún. 8. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!