Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhesség jele lehet a...

Korai terhesség jele lehet a gyomorégés?

Figyelt kérdés

12. Dpo. 2 halvány pozitív teszt. (Tudom, hogy ilyenkor még bármi lehet, így nem élem bele magam)

De lehet "tünet" a sok gyomorsav?

Soha nem volt ilyen. Most kb 3 napja van.

Azon agyaltam mit ehettem, de mindennap mást, semmi olyat ami okozhatja.

Próbáltam renit, de nem igazán használt. Akkor jobb volt, de vissza jött.

Aztán lehet, hogy semmi köze hozzá.

Bevallom nem bízom a tesztekben már. Volt amiről nem lehetett eldönteni, hogy szürke vagy rózsaszín.



2023. jún. 9. 05:46
 1/7 A kérdező kommentje:

Mielőtt valaki félre érti.

Tudom, hogy a terhesség későbbi szakaszában Gyakori ez a tünet.

De olvastam itt is, google-n is ,hogy volt aki innen sejtette, hogy terhes.

Nem akarok belemagyarázni semmit, csupán tapasztalatok érdekelnének.

A 14.dpo-n csinálok még tesztet, ha nem jön meg. 😅

2023. jún. 9. 05:54
 2/7 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek az elsők között jelentkezett. Piszkáltam is vele poénból, hogy biztos terhes... és valóban az volt.


Neked azért ott a pozi teszted és 12.dpo-n már azért normális, ha pozi lesz a teszt. Hogy mi lesz később a természet eldönti.

2023. jún. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan így volt. Mivel nem sokkal előtte kezdtem 160g szénhidrát diétát, azt gondoltam, azért, mert mást eszem, mint szoktam. De írtam étkezési naplót és pontosan emlékeztem, hogy melyik ételnél kezdődött. Utólag visszanéztem és 7.dpo volt! Később sajnos elvetéltem és rá pár napra el is múlt, szóval nem hiszem,hogy "bebeszéltem" magamnak.
2023. jún. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehwt.

És pl nekem mindentől savam volt,szószerint :)

2023. jún. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességnél nekem is volt.
2023. jún. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is előbb volt a gyomorsav, mint ahogy a menstruációnak meg kellett volna jönni.. szerdai napon kellett volna megjönnie, de mivel nem foglalkoztam a teherbeeséssel, így szombat reggel ébredés után jöttem rá, hogy szerintem nekem késik, csináltam egy tesztet, erős csík jelent meg rajta.
2023. jún. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az első tünet volt, a kimaradt mensi előtt 3 nappal. Azelőtt sosem volt ilyen problémám, meg is ijedtem, hogy mitől faj a mellkasom és a gyomorszájam.
2023. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!