Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség 5. hetében termész...

A terhesség 5. hetében természetes már a gyomorégés, vagy még korai?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is égett és ég a gyomrom, én is még csak az elején járok kb. 7 hetes lehetek. Van, hogy úgy érzem, mintha jól gyomron vágtak volna, olyan megviseltnek érzem, időnként teljesen kész vagyok. Homeopátiás szerrel próbálkozom és kimélő étrenddel, több-kevesebb sikerrel. (Pár hónappal előtte egy antibiotikum töntre tette a bélflórám, szerintem még az még rá tett egy lapáttal)
2009. febr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egész napos hányingerem van, nincs gyomorégésem, de nekem is az 5. hét második felében kezdődtek a tünetek. Szerintem teljesen normális, van aki megússza minden tünet nélkül és van akinek bizony ezt át kell élni.
2009. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is égett a gyomrom kb az 5.ik héttől ugy két hétig. Én kekszet rágcsálta rá. De viszont már elmult. Most 12 hetesek vagyunk és nem tért vissza.
2009. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%

Ha azt vesszük alaul, hogy nem kell terhesnek lenni ahhoz, hogy gyomorégésed legyen, akkor nem korai.Alap esetben semmi köze a terhességhez.....:))

Nekem előtte is volt, elég gyakran..

Üdv: 30 hetes kismama

2009. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!