Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet ez terhesség...

Szerintetek lehet ez terhesség miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Május 28.-án voltunk együtt a férjemmel,védekezés nélkül. Akkor még úgy volt,hogy egy hét van a menstruációig. Viszont június elsején megjött, 3 napig volt meg,kevesebb volt,és nem is fájt annyira,máskor kell apranax,de most el voltam nélküle. Aztán a harmadik nap séta közben éreztem egy hirtelen erős nyilalást a bal petefészkemnél,másnaptól nem is véreztem. Azóta pedig a következő tüneteim vannak : bővebb folyás, alhasi fájdalom ,ami napok óta tart,húzódás és izomláz szerű. Sokat szédülök és zúg fülem egész nap. Mellem mintha nagyobb lenne,ha hozzáérek nem fáj,de alapból mintha bizseregne,a hónaljam alatt fájt két napig.orrdugulás is van pár napja.szaporább a pulzusom,ha csinálom a házimunkát hamarabb elkezd gyorsan verni a szívem :(

Csináltam ma tesztet,az negativ lett. Négy nap múlva megyek dokihoz,mert már egy hónapja van időpontom általános nőgyógyászati vizsgalatra,most pont kapóra jön. Viszont addig is nagyon idegesítenek ezek a tünetek.

Járt már más is így?

Köszönöm ha elolvasod és válaszolsz.



2023. jún. 11. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha terhes lennél pozitív lenne a teszted
2023. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

En is azt mondom. Ha terhes lennél, kimutatná a teszt


Azon kívül 1000 oka lehet

2023. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Az időjárás is okozhatja a tüneteket.
2023. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menstruáció? Május hanyadika?
2023. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A doki előtt még csinálj egy tesztet. Ha terhesség, nagyon picike és lehet nem mutatta még ki a teszt. Aztán meg ne aggódj a dokinál tuti kiderül.
2023. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Tudom,hogy nem sokára kiderül, csak zavaró és ijesztő az egész napi petefészek körüli furcsa érzés,és hogy tegnap este annyira szédültem,hogy a férjemnek kellett kikísérnie a fürdőbe :/ gondoltam hátha járt már így valaki,és tud valamit mondani
2023. jún. 11. 18:24
 7/9 anonim ***** válasza:

A terhesség jelei közt nincs petefészek fájdalom.

Az egyéb tüneteid jelen pillanatban inkább progeszteron hiányra utalnak.

2023. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindig gondolj arra, hogyha egy erős tünet van amit a terhesség ikoz, akkor van elég hcg is amit mutat a teszt.


Illetve a terhesség nem a petefészekben alakul ki, a petefészek szúrka mindig jelen van a ciklusban egészen mensiig, vagy tovább, terhesség esetén. Van mikor durván érezzük van mikor észre sem vesszük. A terhességhez semmi köze.

2023. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnál,elmondom mi volt,hátha valakinek hasznos lesz. Petefészek gyulladásom van elvileg. A terhességi teszt pedig,még amikor először tesztelem,a kérdés kiírásakor,nem mutatta volna ki a terhességet,mert nagyon picike lett volna még,ezt mondta az orvos :)
2023. jún. 15. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!