Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire van alapja annak...

Mennyire van alapja annak hogy terhesség során az LH teszt is erős vagy éppen pozitív?

Figyelt kérdés
2023. jún. 13. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Találtam olcsó, 100 forintos, érzékeny LH tesztet a netet, és úgy gondoltam, hogy önmagam szórakoztatására, kíváncsiságból kipróbálom. Az akkor vélt ovum után a 5. napon kezdtem (utólag kiderült, hogy a 7. nap lehetett), és napról napra kicsit erősebb lett. Aztán a 9. nap körül annyira erős lett és egyéb furcsaságokat is éreztem, hogy csináltam egy érzékeny tesztet, amin már előjött egy halvány csík. Rá pár napra pedig kb. leesett a csík az LH tesztről, annyira erős lett, és persze a terhességi teszt is erősödött. Szóval van alapja.

Amúgy azért történik, mert az LH és HCG szerkezete annyira hasonló, hogy az LH tesztek nem szokták tudni megkülönböztetni őket egymástól.

2023. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így volt. Egyszer azért teszteltem hcg teszttel, mert az lh tesztem napok óta erős pozitív volt. Terhes is voltam.
2023. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált, ha nem voltam terhes az lh is negatív volt ha igen az is + lett, de lb ugyan akkor kezdett erősödni, ahogy már a hcg n is derengett valami
2023. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én csak akkor próbáltam ki, mikor már a hcg teszt halvány pozi volt. Erős pozitív lett az LH teszt.


Viszont itt fontos, hogy valóban pozi legyen, tehát a teszt csík erősebb a kontrollnál.


Azóta szeretnék még egy gyereket és néha meglestem pár ciklust.

Lh teszt baba nélkül mindig erősödik, aztán vagy poziközeli lesz vagy hómező 1-2nappal mensi előtt.



Tehát a poziközeli még egyáltalán nem biztos.


Ha 11-12.dpon pozi az lh teszt az már gyanús :)

2023. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált de csak akkor mutatta amikor már a hcg teszt is
2023. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Bocsánat, hogy idepofátlankodok.

Van már egy kisfiam, vele is ovuteszteltem, most a kistesóval próbálkozunk pár hónapja, szintén használom, tehát tudom, hogy eddig mindig 1 napig volt nekem pozitív az lh teszt.

Aztán szépen halvanyult a második csík, és aztán semmi.

Na most 4 napja full pozitív, mindig egyforma, a ciklus 11. napjától kezdve.

Múlt hónap közepéből biztos nem sikerült a tesó, mert ugye menstruáltam, de a havi előtt 2 és 3 nappal együtt voltunk a férjemmel.

Létezik, hogy ott fogant, és ezt mutathatja már az lh?

Értetlenül állok ez előtt, azért is, mert eddig soha nem éreztem a peteérést, de most a 10-11. naptól kezdve brutál leszakad a derekam, és szurkált a méhem is.


Köszi ha leírod a véleményed🤗

2023. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os, ha az LH-teszted terhesség miatt pozitív (amire nyilván picike az esély, de történt már ilyen a történelem soránm, szóval nem lehetetlen), akkor egy érzékeny terhességi teszt egészen biztosan ki fogja mutatni. Szóval vegyél egy 10-es terhességi tesztet valahol, és próbálj rá.

De azt is jelezheti szimplán, hogy most a tested megküzd a peteéréssel, és nem megy könnyen. Előfordul néha ilyen.

2023. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, köszönöm a választ, megpróbálom akkor holnap,csak nem tudtam, hogy egy esetleges késői fogantatást ugyan úgy kimutat e a teszt már 13. nap körül.
2023. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!