Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a gond? (Bv, teherbee...

Mi lehet a gond? (Bv, teherbeesés)

Figyelt kérdés
Három hónapja kezdtünk el próbálkozni a férjemmel, azóta minden mensi után bv szerű tüneteim vannak (hígabb folyás, kisebb alhasi fájdalom, néha felfázásszerű érzés). Ezek a ciklus második felében enyhülnek vagy elmúlnak. Nőgyógyász vett kenetet mindenfélére (baci gomba protozoon), minden negatív lett, nem nagyon tudott mit mondani. Lehet, hogy az ondó lúgossága miatt jön elő mindig ez a probléma? (Előtte megszakítással védekeztünk, “nem gond, ha baba lesz” alapon)..

2023. jún. 13. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Vizelettenyésztés is volt?
2023. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, urológusnál is jártam, katéterrel vettek le pisit, negatív..
2023. jún. 13. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elég erős a hüvelyflórád. Emésztési panaszaid nincsenek? Haspuffadás, túl kemény vagy túl laza széklet, esetleg ezek váltakozva? Akárhogy is, ha egy STD vizsgálat is negatív lenne, akkor én erre gyanakodnék.
2023. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt std szures is, chlamidia gonorrhea mycoplasma ureaplasma gardenella + verbol herpesz, hiv szifilisz negativ. Most vettem gynoflort meg elkezdtem protexin balance-t szedni, en is valami ilyesmire gondoltam, de akinek volt hasonlo tapasztalata, irhatna :/ felek, hogy emiatt nem fogok tudni teherbe esni..
2023. jún. 13. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem van hasonló tapasztalatom, de inkább terápiás csontlevest igyál és rendezd a táplálkozásod. A probiotikum lutri. Árthat is, ha nem a megfelelő törzseket szeded, illetve a bélflóra diverzitása sem lesz kielégítő.

Nálam egyébként nem gátolta a teherbeesést. Annyira nem volt vészes a helyzet :)

2023. jún. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!