Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gond lehet a terhességgel, ha...

Gond lehet a terhességgel, ha kaptam sputnyikot, és utána teherbe estem?

Figyelt kérdés

Ápr. 10-én kaptam meg a második oltást. 17-én volt az utolsó mensim. Most azt olvastam, hogy a sputnyik nem javallott terhesség alatt.

Amikor az első oltásnál leadtam a kérdőívet, nem volt kitöltve a “tervez-e gyereket” rublika. Rákérdeztem, hogy mit írjak be, mert kb 6 éve próbálkozunk. Kaáli is sikertelen volt. Mindenféle akadályok voltak. Gyakorlatilag minimális volt az esélye, hogy teherbe essek. Ezért kérdeztem, mit jelöljek. Azt mondták, akkor “nem”. De most megtörtént a csoda. Egy kicsit aggódom.



2021. jún. 19. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem
2021. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Az előzmények után még az is lehet, hogy a Sputnyik csinált veled valamit, ami miatt sikerült 😁

Elvileg a baba dns-éhez semmi köze az oltásnak, orosznak meg pláne, egy Prena tesztet csináltass esetleg ha anyagilag nem gond és élvezd a babavárást.

2021. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is két szputnyik oltás után sikerült úgy néz ki.
2021. jún. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem az első, hogy azt olvasom sokáig nem sikerült, aztán oltás után pikk pakk.

Ez vagy valami csodaszer, vagy eskü már itt csinálnak propagandát, hogy oltassák magukat az emberek.

2021. jún. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem propaganda, de nem ez az első fórum, ahol azt olvasom, hogy oltás után összejött egyből a baba akár több éves próbálkozás után is. Nem gondolom hogy lenne összefüggés amúgy, csak pusztán azok csendben vannak akiknek oltás után sem jött össze :D
2021. jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom, hogy az oltástól jött össze! Csak egy kicsit aggódok, nehogy gond legyen.
2021. jún. 20. 10:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért kemény, én is a második pfizer után estem teherbe, úgy, hogy kb semmi esély nem volt rá.

Eleve nehezebben kellett volna összejönnie, erre az első "miafenénekvédekezzünkúgysejönösszeelsőre" együttlétből megfogant.

Az oltás után pár napra volt peteérésem és meg is fogant azonnal.

2021. jún. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Egy kis Putyin lesz :D
2021. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Sajnos erre nem lehet megfelelő választ adni, csak remélni, hogy semmi következménye nem lesz.

És Én szívből kívánom, hogy ne legyen semmi, de ne is stresszelj rajta.

Még mindig nem tudjuk a hosszútávú hatásait az oltásnak.

2021. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!