Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van koztetek olyan, aki...

Van koztetek olyan, aki emlikszik ra, hogy beagyazodaskor gorcsolt-e vagy volt-e valami mas tunete?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 06:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem nem volt semmi.....az átlag nem érez semmit!


A napokban rengeteg ilyen jellegű kérdés volt...nézegesd visssza!

2010. okt. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2010. okt. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


és még 1...


Aműgy én okt 18-ra nem várom...de sok tünetem nincs..ami talán van talán nincs azzal meg nem foglalkozom mert mi van ha nem is azért van ? :)

Mikorra nem várod?

2010. okt. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát végeredményről még én sem tudok beszámolni, de tegnap egész nap megjön érzésem volt! Csak most kicsit más volt, mint szokott. Most lentebb szurkált, görcsölt,mint mensikor. Reggel esett is egy kicsit a hőm, már el is könyveltem, hogy biztos megjön. Nekem általában ha van tünetem mensikor, akkor aznap meg is jön. De tegnap nem jött meg. Számolgattunk a férjemmel és kb. pont tegnap kellett kezdődni a beágyazódásnak! Ma reggel nincs ilyen tünetem, csak nagyon pici petefészekszurka és a hőm is felment 37 fokra! SZóval csak reménykedem benne, hogy az volt!
2010. okt. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Elvileg egyébként szombatra nem várom!
2010. okt. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
emlékszem: nem volt
2010. okt. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
08:25-ös vagyok! Most nézem csak, hogy amit a 06:21-es belinkelt azt én kérdeztem!:)) Szóval akkor még nem nagyon éreztem a szurkán kívül semmit, de tegnap meg már azt, amit írtam! Bár pl. barnázás nekem nincs. Mondjuk lehet,hogy még lesz!
2010. okt. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt görcs is meg 1 csepp vér.De sajnos az a baba nem maradt meg,most pedig a missed utáni 3 hónapban vagyok és 8 hetes.
2010. okt. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt,elég erősen,el is menetem orvshoz,mert megijedtem.
2010. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, ha esetleg tucatkerdest tettem fel, de mostanaban nem volt idom visszaolvasgatn. Koszi mindenkinek a valaszt.

Hetvegere nem varom, de valszeg megfog jonni. Csak annyira gorcsolt a hasam az elmult par napban, hogy mar megijedtem. Azt hittem a beagyazodas jarhat ilyen gorcsokkel, de ezek szerint nem vagy ha igen, akkor csak baj lehet belole.

2010. okt. 12. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!