Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Virág Natura teákkal van...

Virág Natura teákkal van valamilyen tapasztalatotok? Babát szeretnénk Egy év próbálkozás után idén februárban sikerült de sajnos spontán elvetéltem. Voltam kivizsgáláson is doki szerint jók az eredmények,legyünk türelemesek

Figyelt kérdés
2023. jún. 15. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

A dokinak igaza van.

Ha egyszer már sikerült teherbeesned, nincs szükséged csodateákra, a magzat genetikai problémáin nem segít.


Milyen kivizsgáláson voltál pontosan?

2023. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

2 oras cukorterheles

Neztek meg Pajzsmirigy

Prolaktin

Anti Tpo T3 T4 meg meg masokat is elvileg minden eredmeny szinte tokeletes

2023. jún. 15. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ittam a pcos teát

Én terhes lettem tőle. 10 hetesen elvesztettük. Most nem kezdem újra amíg nem vizsgálnak meg legalább alap dolgokra

2023. jún. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
#3. A teától lettél terhes? Wao!
2023. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Nyilván nem a teától hanem a férjemtől…

Csupán nem gondolom véletlen egybeesésnek, hogy két éve próbálkoztunk majd két hónap teázás után összejött..


Miért kell belekötni az ember szavaiba? Jobban érzed magad tőle?

2023. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia

Sajnalom a veszteseged 😢

Remeljuk hamarosan babasak leszunk

Minden jot kivanok ❤️

2023. jún. 16. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!