Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Króm tablettát szedett itt...

Króm tablettát szedett itt valaki aki IR-es? Mik a tapasztalatok? Javított valamit a helyzeten? A babára rásegített?

Figyelt kérdés
2023. jún. 15. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően csak a diéta és a mozgás fog segíteni, emellé szedhetsz krómot, de az önmagában nem csodaszer. Amúgy abból is csak a bio-krómot javaslom, mert annak a legjobb a hasznosulása.
2023. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írja. Nincs csoda szerv vagy csoda vitamin, a hosszútávú megoldás a megfelelő étrend, rendszeres testmozgás és megfelelő mennyiségű és minőségű alvás. Ha szükséges akkor gyógyszeres kezelés, de azt az orvos fogja megítélni.És csak ezeken felül lehet táplálék kiegészítőket szedni, de azért azokat is módjával.
2023. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen igen tudom, ezt már olvastam itt ezerszer. Meg mindenhol. Csak kíváncsi voltam segített e ez valakinek valamiben.
2023. jún. 15. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!