Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez biztonságos módja a védekez...

Zavarodo kérdése:

Ez biztonságos módja a védekezésnek a nem kívánt terhesség ellen?

Figyelt kérdés
Barátnőm pajzsmirigy alulműködésben szenved, azt mondta emiatt nincs semmi baj azzal ha gumi nélkül csináljuk de kiveszem időben, kicsit szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban ezért szeretnék megerősítést?

2023. jún. 23. 06:15
 1/8 anonim válasza:
91%
Húzzál gumit, mert a pajzsmirigy betegségnek nincs köze a petefészekhez... Attól még lehet terhes. Nem tudom miért ebbe a kategóriába tetted, de bioszra se ártott volna mellesleg bejárni legalább neked .. hány éves vagy?
2023. jún. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőd azt mondja, biztos úgy van 🤦‍♀️

Biosztanárod mit mond? Mert kerdésed alapján 16nál többnek nem mondanálak, ennyi ésszel.

2023. jún. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól sejted hogy a nem védekezés: nem véd. Úgyhogy húzz gumit, ha nem szeretnél apa lenni.

Nem tudom mióta vagytok együtt de a nemi betegségek ellen is jó az óvszer használata. Sose tudhatod hogy a hölgy kinek mondta még ezt előtted...

2023. jún. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
99%

Egyetlen egy rohadt dolgot kell megjegyezni annak aki szexel... ha egy farok bekerül egy hüvelybe, abból lehet terhesség.


És igen, lehet, hogy baromi kicsi az esély, de főleg fitalaoknál, pláne tapasztalatlanoknál így lesznek a tiniterhességek.


Ez rohadtul nem játék, nem tudom mi az isten bajotok van a védekezéssel...

Édesanyád meg édesapád jobban a lelkedre köthette volna... de legalább neked legyen eszed.

2023. jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. A pajzsmirigy betegség nem védekezés. Főleg, hogy valószínűleg kezelik is. Pont ugyanannyi esélye van teherbeesni, mint akinek nincs pajzsmirigy gondja.
2023. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd vagy nagyon buta, vagy teherbe akarja ejtetni magát. Nem ideális a pajzsmirigy alulműködés terhességhez, de a védekezéstől is igen távol áll.
2023. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semelyik modszer nem 100%

19 hetes várandos vagyok úgy hogy spirál melett fogant.

2023. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

“Édesanyád meg édesapád jobban a lelkedre köthette volna... de legalább neked legyen eszed.“

És honnan tudod, hogy nem tették? Miért gondolod, ha apa anya megfelelően felvilágosítja a gyerekét és lelkére köti, hogy mindig védekezzen, akkor a gyerek azt meg is teszi? A szülő nincs ott, hogy ellenőrizze

2023. jún. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!