Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy alulműködés...

Pajzsmirigy alulműködés lenne? Tapasztalatok az elején?

Figyelt kérdés

Fogok menni kivizsgálásra, senki ne gondolja azt hogy netes diagnózist kérek. Hosszú ideje nem tudok fogyni , olyan vagyok mint egy vérszegény (de labor nem ezt mutatja), száraz a bőröm és kb nincs szomjúság érzetem, menstruációm 4-5 napos(azt mondták ez rövid), cukorbetegség kizárva. Sokszor vagyok fáradt minden ok nélkül. Depresszió hajlamom van.

Egyik ismerősöm azt mondta menjek el egy pajzsmirigy vizsgálatra , ő úgy gondolja alul működik nekem is.

Azok akik pajzsmirigy alulműködéssel lettek diagnosztizálva nekik is így kezdődött az egész ? Hasonlóak voltak az intő jelek?



2023. jún. 4. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:
A baràtnöm kûzd evvel a betegséggel, - nem tud lefogyni! Valòszinû Neked is valòszinû az a bajod.
2023. jún. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!