Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek beágyazódás vagy...

Katka870511 kérdése:

Szerintetek beágyazódás vagy korai menstruáció?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tanácsért jöttem! Kezdő LH tesztelő vagyok. 06.02- 06.06 ig volt verzésem. Aztán 06.14.-én lett pozitiv az LH teszt. De tegnap este (06.24) halvány barnás pecsételést vettem észre.kb éjfélig tartott azóta semmi. Ez lehetséges már a menstruáció lenne? Vagy remélhetem hogy beágyazódás?
2023. jún. 25. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Várd meg a kimaradt menzesz napját. Addig is lazíts és koncentrálj más fontos dolgokra. Mert így biztos, hogy be fogsz dilizni. Kérdezd meg a párod, biztosan neki is ez a véleménye.
2023. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is néhány nappal a mensi előtt volt barnázásom.

Mivel vagy 10 honapja nem védekeztünk, azt se tudtam mi ez most, mert régebben voltak ilyen gondjaim. Aztán nem jött meg.


De biztosat te is akkor tudsz, ha határidőre se jön meg. Tesztelni is akkor érdemes, akkor ha pozitív, az már szépen látszik. Addig is nyugi, foglalkozz mással, mert ha túl izgulod az nem tesz jót.

2023. jún. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megtudtam a választ. Sajnos megint nem sikerült 😭😭😭
2023. jún. 28. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!