Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás vagy korai menstru...

Beágyazódás vagy korai menstruáció?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma arra keltem, hogy erősen görcsölök, mint minden menstruációnál, viszont kb 4-5 nap múlva kellene megjönnie. Így a két menstruációm között kb 21 nap telt el. Szerintetek van esély a beágyazódásra vagy ez csak egy korai menstruáció?
2017. aug. 28. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam. Ugyan úgy fájt a hasam, mint mensi előtt. Úgy éreztem meg fog jönni pedig még volt pár nap nemvártig. Aztán a mellem is fájt, pedig ilyen hosszan nem szokott. Nem jött meg, a teszt pedig pozitív lett.
2017. aug. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is igy volt. Mensi elott par nappal gorcsoltem , fajt a mellem erzekeny volt fajtak a labaim derekam. Gondoltam , h ez most meg korai mert nalam elozo nap szokott ilyen tunet lenni. Esedekes napon nem jott meg de gorcsolgettem..3 nap mulva se jott meg teszt epphogy halvany pozitiv.☺ 4 nappal kesobb egyertelmu pozi lett.☺
2017. aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb ugyan ezek voltak. 3 napom van még de számomra sikertelen ez a hónap is. Barna folyásom kezd lenni.
2017. aug. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy én vérzek is. Nektek is volt vérzés is?
2017. aug. 28. 11:05
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz :)
2017. aug. 28. 11:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet? Én még nem vérzek...3 nap múlva 😔
2017. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pecsetelos amit a tisztasagin lehetett csak latni pirosas foltocska v kis csik.
2017. aug. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem csináltam tesztet, mert ha a kimaradt vérzés első napján mutat eredményt, akkor az nekem még korai
2017. aug. 28. 11:23
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát nekem nem csak pecsételés van, átlagos mennyiségű vér.

Én reménykedem, hogy menstruáció, babára még nem vagyunk felkészülve.

2017. aug. 28. 11:26
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az erett gondolkodasotokhoz gratulalok! Ritka ilyet olvasni itt sajnos. Ha rendes mensis verzes akk sztem elobb jott meg nincs baj. Nalam is elofordult ilyen es sok nonel is.
2017. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!