Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tul korai volt? Beagyazodas...

Tul korai volt? Beagyazodas vagy menstruáció előjele?

Figyelt kérdés
Utolsó menstruációm 2019.szeptember 12rn volt. Parommal szeptember 27rn voltunk együtt. Utána 2 napig barnas folyasom volt. Az együttlet utáni 6.napon erős derékfájásom colt s mindent kiahnytam. Dokinal voltam. Minden leletem jó. A méhem mérsékelten nagyobb ultrahang alapján. A hányad abba áradt de a derék s majd a hasfajas elő elő jön. Minden menstruáció előtt 3-4 nappal barnas folyasom szokott lenni ami a tisztasági betéten megkatszott Most azonban csak akkor volt ha pisilni mentem. Most mikor elmentem wcre akkor kevés nyálkás véres vmi volt a wc papíron. Azota meg tok száraz vagyok. Csináltam terhességi tesztet. Negativ lett. Együttlet utáni 10.napon. Kövi menstruáció október 10rn kellene lennie.
2019. okt. 7. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A vérezgetés nem normális ha terhes vagy/lennél. Valószínű késik kicsit.
2019. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak egy kis véres nyálkadarab volt. Azóta semmi. Soha nem szokott késni.
2019. okt. 7. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez az egész kérdés gyomorforgató. Miért kell ilyen részletességgel kiírni ide, hogy mi jön ki belőled? Tényleg nem érzed, hogy ez szánalmas és undorító?


Tizedikén csinálj egy tesztet oszt csókolom.

2019. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet bár nem elso vizeletbol negatív lett. A vérzés 9rn kezdőfott s ma reggelre el is múlt. Barnas pirosas vér volt. A menstruációm nem ilyen szokott lenni. Reménykedhetek még?
2019. okt. 11. 21:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Hanyingerem van a kávétol ami eddig nem okozott ilyen gondokat.
2019. okt. 12. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!