Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másfél éve szedem a symicia...

Másfél éve szedem a symicia fogamzásgátlót most abbahagytam mert majd szeretnénk babát de nem most! Június 16.-án hagytam abba és most 27-én nem védekeztünk lehetséges a teherbe esés ? Ha valaki szedett symiciát mennyi időre esett teherbe ?

Figyelt kérdés

#Symicia #Fogqmzasgatlo
2023. jún. 28. 11:03
1 2
 1/11 babyboom567 ***** válasza:
98%
De minek hagytad abba, ha még nem most szeretnétek babát?
2023. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Ha védekezés nélkül szexelsz, akkor bármikor lehetsz terher. Az csak városi legenda, hogy fogamzásgátló után hónapokig nem lehet teherbe esni.
2023. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Persze, hogy lehetsz. Nem tudhatod mikor lesz ovud, pláne gyógyszer után. De nagyjából előtte voltatok együtt, tehát simán lehetsz terhes is. Egy kedves ismerősöm is ahogy abbahagyta a fogamzásgátlót, a mensit hiába várta, mert terhes lett, bár ő csak 51. napon tesztelt pozit, addig negatívak voltak, vagyis sokára lett ovuja.


Én sem értem minek hagytad abba, ha még most nem akartok gyereket.... ninc sürülési idpszak, már csak gondolj bele abba, hgoy van aki mondjuk elfelejt egy szemet bevenni, vagy elkapja a hasmenés, stb és bumm terhes lesz. Abbahagytad, tehát nem vagy védett.

2023. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az orvos tanácsolta hogy három hónap tisztulás időt várjam meg utána próbálkozhatunk a babával
2023. jún. 28. 12:22
 5/11 A kérdező kommentje:
Esetleg vegyek egy ovulácios tesztet és ha negatív akkor is teherbe eshetek?
2023. jún. 28. 12:27
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Gumi addig.
2023. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha védekezés nélkül szexeltek, akkor bármikor lehetsz terhes. Van, aki ha elfelejt egy szemet, teherbe esik... te meg 12 napja nem szeded. Ha pontos a ciklusod, simán lehet, hogy pont most van ovud. Nekem mind a 3 év tabi és az 1 év hüvelygyűrű után tök pontosan tért vissza a ciklusom, szóval még csak arra sem lehet apellálni, hogy úgyis késni fog. Ráadásul, ha amúgy 28 napos a ciklusod, pont középidőben vagy, szóval telibe kaphattad az ovut. A spermiumok akár 1-2-3 napot is vígan eléldegélnek odabenn (szélsőséges esetben többet is). Szóval, ha védekezés nélkül szexeltetek, akkor bőven van esély teherbeesni.

Ovuteszttel meg aztán semmit nem érsz, akár pozitív, akár negatív.

2023. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is,ez a várjunk 3 hónapot vagy 50 éve még helytálló volt, ma már felesleges.

Másodszor, ha te júni 16án abbahagytad, talan 1 hétig még védett, kig a megvonásos megjött és ennyi.


Siman lehetsz terhes.



Nekem a gyógyszer abbahagyása után 10nappal (megvonásos vérzés után 3 nappal) szexből lett a fiam. Az az 1 volt abban a hónapban, így fix.

Lányunk is a gyogyszer letéte utani első napokban fogant.

2023. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Baszki ha nem akartok még gyereket vigyázzatok !! Ilyen egyszerű!!
2023. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha jól értem most nem akartok gyereket, de 3 hónap múlva már igen? Akkor tök mindegy, nem kell 3 hónapot várni. A gyógyszer napokon belül kiürül.
2023. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!