Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe esés fogamzásgátló...

Lina63 kérdése:

Teherbe esés fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt már valaki aki fog.gátló mellett esett teherbe? Novemberben még volt "menstruációm", de most decemberben még nem. Amit tudni kell, hogy olyan tabit szedtem amit szoptatás alatt lehet. Vérzés miatt nem aggódtam eda, mert volt, hogy később jött meg. Dokinál december elején voltam akkor még szopizott a lányom. Múlt héten leválasztotta magát teljesen, dokihoz meg csak kedden tudok menni más fajta tabi miatt, illetve konzultálni vele.

Illetve ami maradt levél addig azt szedem. Terhességi tünetem nincs, max fáradtság, de azt másnak tudom be, illetve nincs étvágyam. Lányomnál sem volt semmi tünetem.

Van itt olyan aki esett teherbe tabi mellett, de nem tudott róla és beszedte a teljes levél tabit? Baba egészséges lett?

Amúgy mindig pontosan szedem és nem is hagytam ki (telefont állítottam be, mert elég feledékeny vagyok).



2015. dec. 25. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Tesztelj, ha izgulsz miatta.

Egy kedves ismerősöm tabletta mellett lett terhes (bár az nem szoptatós gyógyszer volt), amikor erős antibiotikumot kellett szednie és valószínűleg az csökkentette a hatást.

2015. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tervben van a teszt is, de az hétfőnél előbb nem lehetséges, mivel vidéki vagyok, és gyógyszertár csak hétfőn lesz. Amúgy picit ideges vagyok miatta. Ismerősödnek egészséges lett a baba? Köszi a válaszod!
2015. dec. 25. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Egészséges, cserfes gyerkőce van. Emiatt nem aggódnék, a tabi jó esetben a peteérést gátolja, de az embriót nem károsítja, ráadásul a megvonásos vérzés kimaradása miatt hamar rájöhet az ember.
2015. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Picit megnyugodtam.

Viszont a másik része miatt nem. Egyenlőre nem tervezünk tesót, mert "nincs" munkahelyem (max papíron), és vissza akarok menni dolgozni. De ha becsúszott akkor felteszem az ij kártyát, és lesz tesó.

2015. dec. 25. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!